To si píš ze sa vzťahuje a toto právo treba chrániť, ale len vtedy pokial príslušníci danej menšiny vacsinovo budú žiadať o takéto sebaurcenie. V prípade Katalanska je 35% zalostne malo!!!! Samostatnosť Katalanska je len veľmi podivné zbožné prianie homo trollera, ktorých je v posledných rokoch ako komárov po zaplavách ;o)))))

