Nárok na starobný dôchodok vznikal pri dobe zamestnania u mužov v dĺžke najmenej 25 rokov a dosiahnutí dôchodkového veku 60 rokov. U žien v dĺžke 25 rokov a dosiahnutí 53 až 57 rokov v závislosti od počtu vychovaných detí.
Nárok na starobný dôchodok vznikal pri dobe zamestnania u mužov v dĺžke najmenej 25 rokov a dosiahnutí dôchodkového veku 60 rokov. U žien v dĺžke 25 rokov a dosiahnutí 53 až 57 rokov v závislosti od počtu vychovaných detí.
súhlas, moji bratia sú už v ohrozenom veku, ja sa k nemu blížim.....chcem, aby tu boli so mnou čo najdlhšie.....a tie kecy rýchlokvasených epidemiológov tu na diskusii.....inak by hovorili, keby to postihlo ich rodiny.....a hľadali by vinníkov svojho "neracia"
my sa Tu odoovujemena Kolárovej bakalárke, Dankovej rigorózke a popri tom potraviny dražejú a je ticho
potentáti tejto krajiny sa ospravedlňujú, prečo by aj on nemohol
náhodou Skaličania sú rozumní ľudia, anysta nastopro nie je zo Skalice
jasné, nechceš mu prepustiť svoj kartón
Ty sa smeješ, ja sa smejem a ostatným sme tu tiež na smiech, mávam bielou zástavou....pomerme sa...... čo Ty na to
To ked nemate vecne argumenty tak fakt nedokazete nic ine nez hlupe taraniny mimo misu?
jasné vsevedko , si Slovák
dve čiarky a tri hrubice..........piata trieda ZŠ........bez chyby- za jedna, štyri chyby za päť......TY vševedko
Odporúčame