až má aj občianstvo USA,............
za prvé.......množné číslo....y, i...
za druhé.....keď toto nevieš, nemôžeš byť rozumný
pri takomto rozpatí trebárs 60 rokov , počte študentov a relatívny počet-nepočet vedeckých prác od vedcov rôzneho vedeckého zamerania a a aplikovaní to na vedomosti študentov niektorých, trebárs aj novovytvorených škôl, možno konštatovať, že zhoda musí byť minimálne /môj súkromný odhad/.....%......
tfuj, veď j som začal štátnicovať.......
podla mňa nemali zrušiť štátnu karanténu
aj by striekal, nemá čím.....klesol som na úroveň nedostreklo
gratulujem k 17672 príspevku a prajem veľa duševného zdravia
Modli sa, nemodli sa, z prázdnej misy nenaješ sa.
Pomôž si človeče, aj Pán Boh Ti pomôže
ja by som povedal.....Krištúfková priznala, urobila osobný odpočet, vzdala sa.....veľké plus.......ale čo tí ostatní? Spustila lavínu?
zlaté socialistické školstvo
to znamená, že si politik?
takže, keby si bol politikom, je to v poriadku?
to je úroveň.....nová doba!
Odporúčame