Malinová.....Ty že že razíš tézu ži a nechaj žiť?
Malinová.....Ty že že razíš tézu ži a nechaj žiť?
píšeš o dedkovi.....to je z prvej republiky, potom píšeš o Nemcoch a Rusoch... to je 2. svetová , vojna, potom píšeš o podnikateľoch a terajšom živote....to je súčasnosť...........nepíšeš o rokoch 1948-1989, .........?
........Milionár Kabuga ,...........
temné sily stredoveku nemali bicykle a ani záujem
či Petra, či Peter.......tipujem....... frcnutí 52%-nou koronovicou
zaujímavé.....chcel som Tvoj príspevok skopírovať / článok...... z pôžičky 4 mld Eur....zo včera/ a nechcelo mi to uverejniť......zaujímavé.....
choď do okresných, mestských nemocníc, spýtaj sa bežných Slovákov......
Odporúčame