Ty máš len jednu hlavu a aj tá.....
prepáč, to patrilo tomu s tým pridaným "V"
Vies vysvetlit, ako a kto konkretne nakupuje čínske výrobky pre celé USA?
Kto to konkretne je, aky subjekt to je?
Kto vystavuje a kto preplaca faktury?
Kde to všetko skladujú ?
manjuál nepustí, odverklíkoval si to ako básničku o Veľkom februári, že si ty Majkl.
a načo tu máme petra, kauča, ggygyho, žraloka, jana, milana, miriusa a ďaľších, čo ľúbia zgenetizovanú soju,
očuj orech, na smiech si tu len Ty, či hlúpy ten, alebo onen, ale Ty ich tromfneš.
„Urobili sme dnes dohodu,“ povedal na tlačovej konferencii Juncker. Potvrdil, že v Európe vznikne viac terminálov slúžiacich k dovozu skvapalneného zemného plynu z USA a že EÚ bude dovážať viac americkej sóje.
Pri útoku zahynulo 70.000–80.000 ľudí a vyše 100.000 ďalších utrpelo ťažké zranenia. Na následky ožiarenia neskôr zomreli desaťtisíce ľudí a postihnutou ostala ďalšia generácia. V Nagasaki prišlo o život približne 74.000 ľudí.
...a čo na to SOHR?
Odporúčame