vonku slnko praží jak šialené....33-35 stupňov celzia plus, v dielni žiadna klimatizácia, v dielni 40-45 stupňov plus, Čo takto pán Gregor prehodiť pár slov aj na túto tému.
vonku slnko praží jak šialené....33-35 stupňov celzia plus, v dielni žiadna klimatizácia, v dielni 40-45 stupňov plus, Čo takto pán Gregor prehodiť pár slov aj na túto tému.
par krát som zažil,
aký vieme byť pod jeho vplyvom sprostí.
Vidím tých, čo ovládol prepadať pesimizmus,
stracáju nádej, není nič horšie jak keď sny miznú,
neplnia si túžby zo strachu čo bude ďalej,
čo bolo to bolo, čo bude to bude,
nebojím sa, nalééj.
V prostredí, kde sa zloba zameriava na slabých,
a kde su tresty za omyly ostrejšie jak wasabi,
strach môže byť mínus
v momente budú vedieť na čom si,
najskôr ho vycítia, následne zaútočia ako psy.
Keď sa mu nevyhnem, ostáva mi ho skrývať,
nemôžem ho dáť najavo,
nechcem v tomto smere z davom splývať,
prirodzená reakcia, aj tak sa ho bojím mať,
odhaľuje naše slabé miesta
preto sa bojím báť!
Ticho čaká na svoju korisť,
občas je ho velmi ťažke obísť,
strach ma prinútil zložiť zbrane toľkokrát,
stále ti je divne, že sa bojím báť?
Nesmiem sa ukrývať jak paranoik doma v teple,
báť sa vystrčiť päty, nadávať v akom žijem pekle,
už nechcem pôsobiť jak decko došťaté,
musím to prekonať inak ma tento svet rozšlape!
Vidím ho naokolo cítim jeho pach,
zakráda sa tmavými ulicami, ticho jak vrah,
všetci čo ma chcete strašiť hádžete na stenu hrach,
zatiaľ sa nechcem zmeniť v prach
preto bojím sa mať strach!
Ticho čaká na svoju korisť,
občas je ho velmi ťažke obísť,
strach ma prinútil zložiť zbrane toľkokrát,
stále ti je divne, že sa bojím báť?
Vidím jak sú pomocou neho ľudia ovládaní,
jak slepo tolerujú, aj keď hádžu hovná na nich,
vidím čertov na stenách väčšiny domácnosti,
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/tono…
Bojím sa mať strach... čo? Bojím sa mať strach, bojím sa mať strach.. čo? Bojím sa mať strach..
Z každej strany sa na mňa valí nový strašák,
chytám depky jak tvrdé puky Jano Lašák,
nesom zapezpečený jak lováty pasák,
môj účet není vypasený jak to tlsté prasa.
Vravia mi už bude len horšie,
a vraj sa mám začať báť,
že keď budem optimista čoskoro zažijem pád,
že či nepozerám správy a podobné koniny,
zapínam to keď je po nich dávam športové noviny.
Viem, že je tu kríza a že mnohí zažívajú krach,
jediné čoho sa bojím je, že ma ovládne strach,
jedna z veci, ktoré si v tejto dobe nemôžem dovoliť,
musím sa mu postaviť čelom a ne povoliť.
Je to ťažké, keď tak pozerám okolo seba,
aj ťažké sledovať tie veci a pritom sa nebáť,
vidím jak ludia berú luďom za svetla aj za tmy,
vidím jak sa drogy a chlast pomaly stávaju ich katmi.
https://www.youtube.com/watch?v=27YkSTJhSIw
... titus, je to pravda?
písali, že prestali a neprišlo šlo hajať
ak to bola základná škola, tak mestský úrad...ak to bola stredná škola, tak krajský úrad
a vysokú školu vo Vr anove nemajú
niekto v elekrozávodoch si šnupol novičoku
vnútrostranícke boje o pozície, podľa mňa to naňho niekto narafičil a teraz vynáša
včera som videl "frcnutého" tatranca a na drese mal číslo 66, aha preto tie Kysuce
tatran
áno, Marian Hrdina a verím v silné euro
Odporúčame