"S rozhodnutím tridsaťštyriročného Útočníka opustiť organizáciu New Jersey Devils"
No, len to nebolo jeho rozhodnutie...
"S rozhodnutím tridsaťštyriročného Útočníka opustiť organizáciu New Jersey Devils"
No, len to nebolo jeho rozhodnutie...
Len či by nás tu nemalo viac zaujímať, ako môže koniec vojny otriasť Európskou úniou, do ktorej sa v pohode dostanú vojnou psychicky poznamenané státisíce Ukrajincov...
Nehrozí vlna protestov, ona už je. A magor Melenchon sa chystá robiť bordel, zase raz budú horieť autá, ako to už u nich býva zvykom...
Dokopy - 2,7 mld. , z toho "Veľké šetrenie na výdavkoch štátu" 1,14mld., čiže 40%. Takže zase raz rozhadzovanie štátu vo veľkom štýle pokračuje a šetrí hlavne obyvateľstvo...
Prvé kapitoly sú fajn, kapitoly ako životné prostredie, poľnohospodárstvo a školstvo budú na dlhé roky, národnostné menšiny aj na desaťročia...
"Dohoda s juhokórejskou vládou umožní americkému technologickému gigantu lepšie konkurovať miestnym navigačným platformám."
Hm, prečo by juhokórejská vláda mala chcieť, aby zahraničná spoločnosť lepšie konkurovala jej domácim firmám?
Obávam sa, že je to veľmi pravdepodobné.
"Vo štvrť na deväť ráno"... 😲😲😲
Väčšie politické strany dostávajú milióny za účasť a hlasy vo voľbách, tam ani sestru nebude treba.
Skôr zadrbáva niekomu inému - to "nepárať sa" v titulku mnohé napovie, buďme radi, že nepíšu o "pohlavkoch"...
Politicky angažovaní sudcovia by vôbec nemali rozhodovať kauzy týkajúce sa politikov. A týka sa to jednej aj druhej strany.
Čiže ľudí s vyššou tendenciou podvádzať treba dať do súkromného sektora?
Aké máme v tejto gubernii zákony, také sú aj postihy.
Na druhej strane - 5 litrov sa administratívne pochybenie je na hornej hranici primeranosti.
Takže sú im nahovno, však, čuráčik? 😜😜
Keď má finančné problémy bežný človek, tak jednoducho menej míňa. Politici nadrbú nové dane, nazvú to konsolidácia a míňajú veselo ďalej a ešte viac.Horší sú už iba dépeháčkari s podvodnými vratkami.
Vlastníctvo atómových zbraní je preceňované - do Rusov si koplo Gruzínsko, Ukrajina dokonca podnikla úspešnú pozemnú ofenzívu, Rusi sa takmer štyri roky trápia bez nich, do Izraela skáču vyhladovaní Jemenci, Palestínci, Iránci, ..., India s Pakistánom si to aj tak rozdali ručne-stručne, a Francúzi bez ohľadu na atómky ťahali svinským krokom z Afriky, Amíkom tiež nepomohli ani v Afghanistane, ani v Iráku a ani to Grónsko vďaka nim nedostanú.
US na rozdiel od EÚ celkom pokročili v zbavení sa závislosti na dovozoch z Číny, aj keď ešte stále sú dosť závislí na kritických produktoch, my však stále dovážeme 20% a v kritickýcg produktoch sme iestami závilsí blízko 100%. Takže aké sekundárne saknice by sme chceli voči ním zavádzať?
Kriste pane, proti covidu sa zaviedlo XY opatrení, tak poďme zaradom, zanalyzujme ich a zatrieďme - bolo šialené, bolo naprd, nebolo zlé, bolo veľmi účinné, atď..., doplňme, čo by bolo v budúcnosti vhodné a z výsledku urobme manuál, zaškoľme ľudí a pravidelne to aktualizujme.
Ak má Kotlár dojem, že použité vakcíny neboli v poriadku, nech pokračuje vo svojom výskume, ale k tejto pozícii patrí niečo iné.
Kým skončia prístupové rokovania Ukrajiny, ani Fico, ani Danko už v politike dávno nebudú a je otázne, či ešte vôbec bude nejaká EÚ.
Prečo by tlačil na septembrové hlasovanie? Vytiahnu to, keď bude treba prekryť iné témy, ktoré zatiaľ nie sú.
Odporúčame