Sú veci, ktoré majú zápornú hodnotu, podľa zverejnených fotiek bola cena v poriadku,
Sú veci, ktoré majú zápornú hodnotu, podľa zverejnených fotiek bola cena v poriadku,
To je pravda, len teraz samostatná nie je a nakupuje, teda berie, ruský plyn.
Ono nie je také ľahké ostať bez palív, keď ich treba, ideológia zrazu ide bokom. Takže práve Ukrajinci a Francúzi by mali rozumieť tomu, prečo Maďari berú ruskú ropu.
Môže mu to byť ukradnuté, svet, a najmä tzv. partneri, ako napr. naša milovaná vazalská EÚ, v strachu pristúpili na podmienky výhodné pre US, zmluvi podpísali, no čo, clá sa zrušia a ešte US budú žiadať, aby sme recipročne znížili aj my tie naše...
Takže Pfizeru sa nakúpili prebytky, a namiesto toho, aby sa posunul termín dodania ich vyplatené museli zlikvidovať, a teraz nakúpili ďalšie...
Výsledok dychovej skúšky?
"Medzi inými sú to dve krajiny"... Hm, prečo teda nemenovať aj ostatné?
A prečo nemenovať pokrytca Macrona, keďže Francúzi sú obrovským odberateľom ruského skvapalneného plynu.
A - ruku na srdce, odkiaľťe to má plyn Ukrajina? 😜
V súkromnom sektore sa pozrieme, či to funguje alebo nie. Ak funguje, pokračujeme, ak nefunguje, zmeníme to. Politici nebudú nikdy efektívni, lebo potrebujú meniť aj funkčné veci svojocih predchodcov, lebo aj oni si chcú zarobiť.
Štátne ceny udeľuje vláda osobnostiam, ktoré sa významne zaslúžili o rozvoj SR a šírenie jej dobrého mena. Udával pred vznikom SR, takže to vplyv nemá. Táto cena za morálku nie je.
SKôr je problém, že Banáš štátnu cenu získal za rozvoj literárnej tvorby a významný celospoločenský prínos. Tie jeho knihy sa čítať nedajú a celospoločenský prínos mala skôr jeho dcéra, z ktorej slávy žije.
Zase v titulku odrbávate. Huliak nepovažuje za iluzórne zrušenie vratiek, ale 100%-ný výber daní.
"
Ono celá DPH je absurdná, len to bola aj daň z obratu. A štátnu kasu niečím plniť treba.
Konečne prestaňte s tým Covidom!
Na Slovensku sa na jeseň bežne vyskytuje v ovzduší okolo 200 rôznych vírusových kmeňov, ktoré spôsobujú rôzne ochorenia, pri nárazových virózach človek bežne lapne 2-3 vírusy naraz.
Ak sa šíria mierne varianty Covidu, najsmrteľnejšia je teraz zase chrípka, mali by ste strašiť ňou, či?
Netvárim sa, samozrejme, že som si to prečítal.
85 strán všeobecných žvástov o všeobecne známych problémovch ale ani veta o tom, ako konkrétne sa z tých sračiek dostať.
K čomu sa majú stretnúť? Aj Putin aj Zelenský dúfajú, že to dokážu preklopiť na svoju stranu, takže nemajú v čom ustupovať, keďže ich názory sú úplne protichodé. A žiadna z nesvárených strán nie je v kritickej situácii, ktorá by ju nútila ustúpiť. Nie je o čom, a ešte dlho nebude...
Lisabon je kopcovitý, ono to kedysi malo význam, dnes sú to už iba funkčné nostalgické pamiatky. Tie lanovky sú tam tuším štyri, celkom zaujímavé, konštruované ešte žiakmi Eiffela, ale sú v dosť zúfalom technickom stave, ikonická električka č. 28 sa má tendenciu každú chvíľu rozsypať, napriek tomu turisti za tým masovo šalejú.
Máš Revolut, načo sú ti v dnešnej dobe účty v menách? 🙃🙃🙃
Naši "lídri" špekulujú o protiváhe, len bohužiaľ EÚ ani zďaleka nestačí na US, nechytáme sa ani na Čínu a o chvíľu nás predbehne aj India. Ani hypotetická EÚ ako jeden superštát ani zďaleka nemá na to, aby bola veľmocou, takže namiesto štekania na iných by sme si mali upratať doma a skúsiť urobiť efektívny a pružný systém, aby vôbec niekto z veľmocí mal aspoň snahu sa s nami baviť.
A vzhľadom na to, ako často veci Francúzi a Nemci riešia paralelne s EÚ, dobre to rozhodne nevyzerá.
ÚVO by mal význam, keby robil obstarávania pre všetky štátne a verejné inštitúcie. Tak to je to inštitúcia, ktorá dlhé roky rozhoduje o námietkach námietok...
Ale ako to už býva, zrušia úrad, vytvoria iný, ľudia tam prejdú a ešte nejakých aj naberú. Takže "konsolidácia" sa zase raz bude rútiť nesprávnym smerom...
Nuž faktom je, že Robert Fico naozaj nie je Slovensko. Lenže to nie sú ani aktivisti. A Fico, nech je aký je, na rozdiel od nich získal mandát vo voľbách. A v zastupiteľskej demokracii to funguje tak, že až do ďalších volieb Slovensko zastupuje, vrátane milých aktivistov, či sa im to páči alebo nie...
Keby zrušili ambasádu, dosiahli by akurát to, že po víza by bolo treba chodiť do Viedne alebo Pešti,
špióni sú takto pod kontrolou, aj tí, ktorí za nimi chodia. Sme v Schengene, takže aj tí zverbovaní v iných krajinách by sa ku nám úplne bez problémov dostali.
Akurát tak populistické tliachanie Naďa, ktorí s Korčokom ako jediní dvaja ministri tvrdili, že Ukrajinu Rusko nenapadne.
Komické... 😜😜😜
Odporúčame