Síce skvelé, že Slováci poznajú skupinu pre MS 2026, len smola, že nevedia, v ktorej nastúpia a ani aké v ne bude nakoniec zloženie.
Síce skvelé, že Slováci poznajú skupinu pre MS 2026, len smola, že nevedia, v ktorej nastúpia a ani aké v ne bude nakoniec zloženie.
"Ak už o rok nepostúpia, tak..."
Tak čo? Ako každý rok, s ďalšími dvomi mužstvami budeme bojovať o štvrtú postupovú priečku. Šanca na postup 33,3%...
Duševne chorých je veľa, ale je zaujímavé, že neútočia nožom, len v istých komunitách. 😜😜😜
Ach, tá naša príslovečná schopnosť promptne reagovať na problémy...
Ale dobre, aspoň dačo. Aj keď by bolo vhodnejšie vymedziť nebezpečné krajiny a kto z takej krajiny vstúpi do prvej bezpečnej, už nemá právo žiadať o azyl ďalej. A hlavne uplatniť pravidlo, že nelegálny prechod znamená automatické vyhostenie.
Nik normálny pokutu nedostal. Národ sa zomkol a taká súnaležitosť tu dlho nebola. Ale keď som videl policajta, tak som si to poondiate rúško napravil, aspoň kým som okolo neho prešiel. Nepotreboval som, aby ho nejaký preslniečkavený šialenec udal za to, že ma nechal na pokoji. Provokatéri si tie pokuty zaslúžili.
Nepovedal by som, že to môže byť tak veľa.
Odlev mozgov ich trápiť nemusí, (nie len) Lampedusa je plná doktorov a inžinierov.
Blahoželám.
Smutné je, že minimálne na dlhú dobu bude náš posledný.
Carl-Bolle-Grundschule má 95% žiakov migrantov, dotyčný učiteľ je Brazílčan.
Nejak sa im to v tom Berlínskom kalifáte vymyká spod kontroly, zanedlho budú mať po vzore Štockholmského kalifátu a Parížskeho kalifátu aj oni početné no-go zóny...
"k zraneniu prišiel kontroverzným spôsobom"
Čo je na seknutí po nohe kontroverzné? Je to jednoznačne faul, nič iné.
A prehrali s mužstvami, ktoré tam tiež patria. Všetko je ako má byť.
Lenže presne v tom je rozdiel medzi turnajom a dlhodobou súťažou, že pre silného príde deň blbec a dokáže ho poraziť aj slabší - tento rok z toho profitujú Dáni, Rakúšania, vlani Lotyši, sem-tam sa zadarí nám, pred časom sa takto chytili Švajčiari. A ruku na srdce - pri dlhodobom systéme by ani bratia Česi neboli jednotkou...
"príbeh jednej z najkontroverznejších postáv slovenskej histórie "
Čo je na ňom kontroverzné?!?! Je to JEDNOZNAČNE negatívna postava, je to predsa viacnásobný vrah, lupič a grázel.
Zvláštne, keď pápež má hostiť Žida a pravoslávneho. To mohli rovno ísť za dalajlámom alebo ajatolláhom.
Ja navrhujem aby politické strany nedostávali ani euro. Nech si žijú z členského, aspoň pozanikajú strany, ktoré nemajú primerané množstvo členov. Už dávno o tom malo byť referendum.
A ešte Huliak rozdá diplomy, aby som nezabudol...
Výborne. A ešte Fico so Šimečkom, matovič s Grohlingom a Danko so Šutajom. Môžu si dať rovno turnaj, starý Mečiar môže rozhodovať.
A Kolíková s Remišovou si to ako exhibíciu môžu strihnúť v bahne.
Čo má výsluch s kriminalizáciou? Ak nič neurobila, nemá sa predsa čoho báť. Podá vysvetlenie a je to vybavené.
Veď aj na tom sa dá pekne zarobiť 😛
Vidíš to. A druhá strana zase svojich voličov uisťuje, že udatná Ukrajina bojuje aj za našu slobodu a nenechá sa zdolať slabou ruskou armádou, ktorá je vďaka bezprecedentným sankciám v dezolátnom stave, a keď nedokážu zdolať 29 miliónovú chudobnú Ukrajinu, s bohatou polmiliardovou EÚ by dopadli zle.
Vlastne obe strany uisťujú, že zo strany Ruska nám nehrozí nič.
Odporúčame