Ak mám podozrenie, volám políciu a nie posielať to nejakému Wiezikovi.
Ak mám podozrenie, volám políciu a nie posielať to nejakému Wiezikovi.
Takže dnešné titulky:
Pravda - "Historicky najvyššia podpora EÚ"
aktuality - "Európsku úniu vníma pozitívne už len menej ako polovica Slovákov."
A teraz sa vyznaj v tom mainstreane...
Akademik vs. pragmatik. O tom to celé je.
Výrastok, ktorý na jazdenej audine ide stovkou popred školu, to je v kapitole poriadok.
Detto kolóny. Plynule by to šlo podstatne rýchlejšie, ako keď si nejaký magor myslí, že to dá rýchlejšie, ak bude predbiahať auto po aute.
Ak si dobre pamätám, Česi ešte predtým urobili rozsiahle verejné pripomienkovanie a odstránili nezmyselné rýchlostné obmedzenia.
Druhá vec - v mestách a obciach má význam iba úsekové meranie, inak každý pred radarom pribrzdí a za nim zas pridá.
Obaja máte pravdu - podľa Plutarcha zničený, podľa Orosiusa bez vojska. 😃😃😃
"namiesto trojkoalície má teraz päťkoalíciu"
5 koalícia je tak SNS samotná... 😜😜😜
To nie je táto krajina, to je kontinentálna Európa, vychádzajúca z rímskeho práva. Plody otráveného stromu, alebo bezprávie nemôže navodiť právny stav (ex iniuria jus non oritur).
Bolo by od Putina fér poslať aj Zelenskému Trumpov portrét.
Ono je to Ministerstvo cestovného ruchu a športu, takže logiku to má.
"Progresívci sa obávajú, že návrhy na odvolanie viacerých ministrov sa opäť odsunú"
Ono by bolo fajn porobiť, čo treba, a až potom divadielko pre (potenciálnych) voličov.
Snáď sa ukáže, od koho šiel rozkaz.
"Nie sme zasa taká veľká krajina. "
Ani Slovisnko nie...
Pri agresívcoch je prísne zakázané mať iný názor. Na demokraciu zabudnite.
Samozrejme, že ide o provokáciu. Ale aj tak je to len otázka peňazí...
U nás by už bolo po divadlách...
Dôkaz neexistencie Boha.
A vtáky dostanú slintačku a bude...
"Pri prvej asistencii na zásah Musialu predviedol Kimmich vysoké futbalové IQ."
No podľa videa skôr naopak, loptu si pýtala desiatka a Kimmich mu to prihral niekde na päty.
Odporúčame