Ak je to poľská najlacnejšia farba, o chvíľu opadá a bude kľud.
Ak je to poľská najlacnejšia farba, o chvíľu opadá a bude kľud.
Ktovie, ale kvalita je vraj mizerná, čo viem, tak vo Vojanoch ním skúšali nahradiť drahšie ruské, a nakoniec sa vrátili. Ale beriem, že štátny podnik, tak ktovie.
Slovenský trestný zákon nepozná pojem atentát. To, čo Cintula sám priznal, napĺňa skutkovú podstatu teroristického útoku. Prečo by to teda nemali preklasifikovať?
Nadriadený má názor, ktorý si presadí u svojich podriadených. Kde také niečo neexistuje?
Posudzovanie, to sú také politické tančeky. Nie je reálne zrušiť nákup F-35, a keby to aj šlo, nik nemá kapacity, aby potrebný počet lietadiel dodal v horizonte najbližších 10 rokov. A dovtedy nálady na zbrojenie prejdú.
Súhlasím, ja hovorím o predvolebnom období.
Áno, Ficovci by reagovali ako píšeš, to by boli pre Druckera body plus.
Šimečka nemá dosť vlastných voličov, má tam naakumulovaný kopec ľudí, ktorí si neželajú Fica a Šutaj ich očakávania nenapĺňa. Tých Drucker získa späť. Detto SaS, ktorá tým môe padnúť pod 5%.
Drucker nie je lepší, ale má predsa len väčší ťah. Šimečka ho nemá tiež, takže ja to vidím na Druckera.
Podľa mňa nie. Ak sa Drucker vyhraní voči Ficovi (pôvodný zámer Hlasu) aj voči Šimečkovi (konkurent v rovnakom priestore), má pomerne vysoké šance. Ja tam vidím silnú analógiu v tom, ako pred štvrťstoročím vletel Fico medzi Mečiara a Dzrurindu a uspel.
Aký je rozdiel medzi Druckerom a SaS?
No keď potýka, tak potýka...
Francúzsko-nemecké spojenectvo, ktoré kedysi ukovali Merkelová a Šarkózy sa rozpadlo, Nemcov zjavne nahradili Briti. S kým asi sa teda budú kamarátiť Nemci? Nápoveda: to odpojenie od plynu ich vyšlo dosť draho...
Ukrajina je v rade Európy. To je dostatočne európske. V EÚ nie je ani Švajčiarsko, a čo?
"Medzi najviac postihnuté oblasti patria Nórsko, Švédsko, Špicbergy a tropické Andy"
Len tam to zrejme neohrozuje živobytie stámiliónov ľudí, však? Už dnes sú to jedny z najredšie osídlených oblastí. Roztopením ľadu budú k dispozícii nové obrovské plochy pôdy na obrábanie, ľudia sa jednoducho presunú tam, kde budú vhodnejšie podmienky. Tak, ako to robia milióny rokov...
Hm.. A čo ak to naozaj robí dobre? Ak to dobre načasujú a trafia čas, keď namiesto neho príde Drucker, zoberú veľké percentá PS, SaS aj Hegerovi a asi aj Ficovi. A ten rebríček bude zrazu úplne iný...
Prečo by nekandidoval, bude sa deliť povojnový balík prachov, pritom bude chcieť byť každý, kto ako tak môže. A aj Putin bude, veď Trump má 78 a podstatne vyššie nasadenie v kampani, ako treba v Rusku.
Takže predsa len tam Fico čosi vybavil...
"Zelenskyj vo štvrtok vylúčil diskusiu o vlastníctve okupovanej jadrovej elektrárne v Záporoží, ktorú by podľa návrhu prezidenta USA Donalda Trumpa mohol prevziať Washington."
Dosť pochopiteľné, keďže Zelenský s ňou nemá nič.Trump si ju vypýta od Rusov a dá im za ňu čosi ukrajinské.
Vyfrakovať sa dá pomerne veľa plynu, hlavne kým ešte nie sú v EÚ. Čo je nejaké to seaťročie, ak vôbec.
Urán majú, ozázne je, nakoľko rentabilná je ťažba. Trump to postavil dobre - o prevádzku sa bude starať Ukrajina a o prípadné zisky sa podelia. Teda - zo svojho pohľadu dubre...
A pokiaľ ide o rentabilitu, je dosť otázne, čo okrem železnej rudy, ktorá je naozaj špičková, tam je rentabilné.
Niekde som včera okomentoval, že Musk nahradí v energetike Achmetova. To, že štátu nepatrí nič ešte neznamená, že mu nebude patriť, keď sa bude deliť lup.
Na všetky tvoje otázky rovnaká a stručná odpoveď...
Odporúčame