Kto?
Rusko je odblokované od Európy pásmom od Nórska po Turecko, Baltické more je jazero NATO, z Čierneho sa tiež Rusi nedostanú. Bezpečnosť majú zamezpečenú aj bez Ukrajiny.
Podstatný pre US je Pacifik, čiže ruskí spojenec KĽDR, Izrael, čiže Irán a Afrika. V kozme ich predbieha Čína. Pre Amíkov je spojenectvo s Ruskom dôležitejšie, ako s Ukrajinou. A Amíci nemajú priateľov, ale záujmy.
V sumáre americká pomoc Ukrajine presiahla predvojnový HDP, čiže je nesplatiteľná. Prečo by jej mal posielať ďalšiu? V čom je státie na strane Ukrajiny pre US výhodnejšie ako státie na strane Ruska?
Tento článok je o neverbálnej komunikácii. Nie je dôvod písať, čo si kto naozaj myslel.
Podporia masívbe rozvoj športu v Očovej. 😜😜😜
Pani ukrajinská veľvyslankyňa sa na šéfa nemohla pozerať...
Nemá, ale dohodnú sa.
1. trumpova blamáž je ktorá?
Obrátilo sa to proti nim tak, že najväčší prokurajinskí republikáni minister Rubio a senátor Graham krtizujú Zelenského.
Trumpa začala 3. svetová trápiť po tom, ako mu Zleneský začal pred kamerami rozrávať, že sa s Putinom nedohodne.
Obávam sa, že áno. 🙃🙃🙃
Radšej som mu nenapísal, že možno by mu stačilo predať to Rusom.
Naši "lídri" stále dookola zvolávajú samity a tliachajú a Trump koná. To, že sa niečo udialo pred kamerami, je jedna vec. To, že rokovanie na linke US-Rusko a US-Ukrajina ďalej beží, je vec druhá. S nami sa nik nechce baviť, lebo EÚ je neschopná. K tej Ukrajine, ktorej väčšina nevedela ešte pred štyrmi rokmi prísť na meno, sa skvele hodíme.
A Kolíkovú ako Sloboda vedie ľud.
Tesla dnes stúpla o 3,9% na 293,04 USD...
Pýtal som sa naňho známeho - poľovníka. Iba mávol rukou, že presne taký, ako jeho meno.
Máš pravdu, je návrhár obuvi a galantérneho tovaru s pochybným právnym titulom. Barbierov iba učil v rámci motivačných stretnutí po školách.
Bezpečnostné garancie sú fasa vec, len ich vymožiteľnosť je nulová. Takže je to aj tak len zdrap papiera.
Aký koniec Západu? Jedhoducho Zelenskému vysvetlili, že keď niečo chce, nemá vyskakovať.
25 rokov v base, 10 rokov vkuse na samotke a potom len sporadický kontakt s ľuďmi, to sa na dušenvom zdraví musí prejaviť.
Summit o európskej bezpečnosti bude určite zaujímavý. Rusko-ukrajinská vojna odhalila jednu nepríjemnú trhlinu v kolektívnej bezpečnosti - nikomu sa nechce ísť do vojny za cudzie záujmy. Takže ak príde na lámanie chleba, aj v zmysle čl. V sa všecti členovia NATO budú predbiehať v neochvejnej podpore, posielať zbrane a peniaze, ale do napadnutej krajiny bojovať nepôjde nik.
Odporúčame