Každý podvodník predáva to, čo nemá.
Každý podvodník predáva to, čo nemá.
Takzvaný extrém sa nebojí otvorene nazývať pravými menami tie veci, ktoré slniečkaví schovávajú za politickú korektnosť. A tak ľudia nádej na vyriešenie svojich problémo hľadajú v ňom.
Dosť citliví sú aj ná sóju, ajfóny, gúgle, fejsbúky a iné pre náš život nepodstatné veci. A bez Fordov, Chryslerov, Boeingov a F-16-tiek by sme si určite poradili tiež.
Dokonca skôr.
"Na jaře 1993 Český úřad zeměměřický a katastrální určil, na základě pověření vlády, název Česko jako jednoslovné označení čerstvě osamostatněné České republiky."
To je také nedezolátske pliesť do tejto debaty anglické názvy krajiny. Bravó!
Takže keď deti dostanú do triedy ľahkého retarda len preto, aby sa naplnila idea inklúzie, nie je porušené ich právo na vzdelanie?
Otvorené dáta sa samozrejme dajú zneužiť. Ale problém nevyrieši spoplatnenie, ktoré sa, mimochodom dá zneužiť tiež. A keď sa uzavrú, budú sa dať zneužiť na tajnáša. Takže treba nechať tak, ako to je.
Mňa nikdy, A teba?
Radej prasa, ako čurák.
Keby takýmto spôsobom vyhodil bežných cestujúcich, ani pes po tom neštekne. Ale keď on si dovoli vyhodiť UKRAJINCOV!!!
Tak Radačovský určite bude stabilným a spoľahlivým podporovateľom koalície.
Rusko sa pridalo na stranu separatistov v ukrajinskej občianskej vojne, takisto ako sa v juolslovanskej občianskej vojne pridal Západ na stranu albánskych separatistov.
Jo, beriem, zle som to naformulovl.
V pléne si Francúzsko a Británia presadili, že do amerického návrhu bolo doplnené aspoň, že Rusko napadlo Ukrajinu v rozpore s Chartou OSN. Hoci to nepresadili do tej jednoodstavcovej rezolúcie, nevetovali ju.
Ložiská budú strážené americkými PMC, ktoré si cez Fond zaplatia Ukrajinci. So zvyškom územia si budú musieť poradiť sami.
Pán Matišák sa zabudol opýtať. čo si exrepublikán myslí o tom, že hoci Anglicko a Francúzsko mohli, nevetovali rezolúciu, ktorá popiera územnú celistvosť Ukrajiny a neoznačuje Rusko za agresora.
Čo má 1989 s hranicami Slovenska?
Od zajtra ramadán, mesiac bude pokoj.
Veru, to je ešte ďalšia vec.
Niet nad dobrú radu.
Odporúčame