Tisíce príživníkov po celom svete sa budú musieť naučiť zarobiť si na seba slušnou prácou. Zjavne je pípovinám ako 400 miliónov dolárov na pomoc LGBT Afričanom s bezpečným používaním internetu koniec...
Tisíce príživníkov po celom svete sa budú musieť naučiť zarobiť si na seba slušnou prácou. Zjavne je pípovinám ako 400 miliónov dolárov na pomoc LGBT Afričanom s bezpečným používaním internetu koniec...
"Ukrajinský ľud rozbil mýtus o neporaziteľnej ruskej armáde."
Nič proti ukrajinskému ľudu, ale odraziť časť invázie a poraziť armádu je dosť veľký rozdiel.
Zmení. Nový vodca bude musieť pochopiť, že NATO nie a EÚ až po náročnom splnení podmienok, čiže ďaleko potom, ako on skončí vo funkcii. Bude treba budovať vzťahy s Pobaltím, ktoré doteraz boli vylepšené cez spoločného nepriateľa, ale zase príde každodenná mierová realita s jej teraz prekrytými problémami. Bude musieť splácať dlhy, resp. čeliť narastajúcemu tlaku na ich plnenie. Budú musieť prebudovať vzťahy s Čínou, k čomu budú tlačení. Bude musieť platiť za to, čo ďalšie dostane. Bude musieť tlačiť spojencov, aby mu domov poslali generáciu, ktorá sa v ahraničí zabývala. A v neposlednom rade - na rozdiel od Zelenského bude musieť dávať pozor na to, čo povedia voliči.
Aj matovič takto nejak tvrdil, že by odišiel. Ale...
Veď po debatke ho Kellogg pochválil, že šikovný chlapec :-)
A druhá strana zrazu prestala útočiť na Putina a útočí na Trumpa.
Komické časy žijeme.
Preto ho tam stále Porošenko volal. Musela byť sranda, keď kamošom povedal, že zajtra im ukáže kisku...
Nech sa to pokojne rozšíri, druhý raz už tú hystériu nedokážu vyvolať.
Úsmevné a smutné bolo, keď sa plagiátor stal ministrom školstva. A keď sa táto postsulíkovská partička nedostane do parlamentu, bude to úsmevné, aj keď pre nich smutné.
Čuduj sa svete, N-ko to s Ficom opísalo férovejšie:
"Americký prezident spomenul Fica vo svojom prejave a z pódia sa mu poďakoval. „Rád by som sa poďakoval slovenskému premiérovi Robertovi Ficovi,“ povedal Trump v prvej časti svojho zhruba hodinového prejavu.
„Ďakujem ti, Robert. Rád ťa vidím,“ dodal smerom k miestu, kde Fico v sále sedel. Slovenský premiér vstal, uklonil sa a zamával prezidentovi aj ľuďom okolo seba. Od divákov si vyslúžil potlesk.
Prezident si dal veľmi záležať na tom, aby Ficovo meno vyslovil správne. Môže to byť prvý krok smerom k tomu, aby mu Američania prestali hovoriť „Fiko“."
Osmička a Ovečkin nikde. Čo sa stalo?
Namiesto toho, aby v 15 rokoch spoznávaa prvé lásky sa naháňala po kolotoči turnajov, publicity a prachov. To sa na zdravom vývoji človeka musí prejaviť.
"Na nemeckých školách je priveľa migrantov. "
Zaujímavé konštatovanie. Časy sa zjavne menia.
"Európa chce naliať ďalšie miliardy do vojny na Ukrajine"
Fíha, zrazu aká zmena štylistiky 😛😛😛
"Neviem si predstaviť, že by sa niekto mohol rozhodnúť ukončiť obchodnú zmluvu na komerčnú službu, ktorej zmluvnou stranou je Poľsko"
No hej, len keď sa pokazí, môžu to reklamovať a ísť si pýtať vrátenie peňazí. A Ukrajinci budú bez dronov.
Zákerná otázka: vyberú si naši "lídri" USA alebo Ukrajinu?
Porovnateľné s tým, keď sa nemeckou ministerkou obrany stala regionálna ministerka sociálnych vecí, žien, rodiny a zdravia a neskôr spolková ministerka pre rodinu, seniorov, ženy a mládež - istá Ursula von der Leyen.
Toto je choré. Vracia sa začiatok 90. rokov, že sa ideme vytešovať z ďalšieho zahraničného reťazca?
EÚ ročne nakupuje 75 miliónov ton železnej rudy.
Som zvedavý, kedy konečne nejakého "lídra" napadne, že za tie zbrane by sme si mohlli zapýtať keď už nie lítium, tak aspoň nejakú železnú rudu.
Odporúčame