To nie je o Rusku, ale o DEI. Prakticky každá korporácia sa toho s nadšením zbavila:
To nie je o Rusku, ale o DEI. Prakticky každá korporácia sa toho s nadšením zbavila:
Woke is weak.
Kým nie THC, tak to nie je na smiech.
Kisku som nepočul, Čaputová mala angličtinu ešte horšiu. Obávam sa, že pokiaľ ide o besobsažnosť, boli na tom obdobne.
Hlavne nie slovenskou.
Neviem, kto mu to písal, ale veľa vody s tým nenamútil. Reakcia publika vlažná, reagovali viac-menej iba pri zmienkach Trumpa a Ameriky. A v angličtine doma rozhodne nie je.
Prízvuk má síce o dačo lepší ako Jahnátek, ale...
Pekné. Vraj "pôsobil na 6. odbore", ale v linku, ktorý to konto uvádza sa píše, že pôsobil na 8. odbore.
Ale čo je podstatné - o dvojici Trump - Putin mal obsiahly kritický príspevok pred 7 rokmi a vtedy si na to nespomenul, iba konštatuje, že by bol zverbovateľný...
Netvárme sa, že americké vojská na Ukrajine by neboli poistkou aj pre Poľsko.
Je to pomerne logický termín.
Toľká spontánnosť... 😜😜😜
Aj piáno radi prinesú.
Tým, čo píšeš.
No a taký Netanjahu sa ho prezmenu zastal.
Nie. Ale ani nie sú nacisti. Taký Kanye West je oboje.
Hlavne, že tu bol dnes článok o B. Kollárovi o tom, ako nerešpektuje prezumpciu neviny.
Kus prepadla účasť, však?
Samozrejme. V Európe nemáš černošských nacistov.
Prehra je to pre všetkých.
To máš ako keby si susedovi prispel na auto, lebo je to lacnejšie, ako keď si kúpiš svoje.
Odporúčame