Baltické more sa premenilo na jazero NATO. Cez južný Atlantik majú Rusi v ceste Dardanely, Bospor a Gibraltar, ktoré tiež kontroluje NATO. Prečo by Trumpa a USA malo trápiť, akú časť Ukrajiny resp. Pobaltia majú Rusi?
Európa sa potrebuje s Ruskom dohodnúť. Buď s nimi budeme spolupracovať a ak nebudú chcieť prísť o prosperitu, nebudú robiť blbosti, alebo im všetko znárodníme, zasankcionujeme a zrušíme všetky odbery, k čomu sme na najlepšej ceste, a potom už nebudú mať čo stratiť a môže to dopadnúť kadejako.


