"Biden sa snaži do príchodu Trumpa dostať na Ukrajinu maximum zbraní"
Zase raz hoax. Posiela tam to, čo už dávno mali poslať a neposlali, inak povedané dobieha meškanie. Keby chcel poslať "maximum" zbraní, vyzeralo by to trochu inak, všakže?
"Biden sa snaži do príchodu Trumpa dostať na Ukrajinu maximum zbraní"
Zase raz hoax. Posiela tam to, čo už dávno mali poslať a neposlali, inak povedané dobieha meškanie. Keby chcel poslať "maximum" zbraní, vyzeralo by to trochu inak, všakže?
Rusi si svoje dediny okupované Ukrajinou oslobodzujú aj za pomoci svojho spojenca KĽDR.
Je jedno, aké sú to režimy, že Rusi rozpútali vojnu na Ukrajine, alebo aj to, že zo Zelenského sa stal radikál a vymyslel nezmyselnú operáciu, toto jednoducho je plne v súlade s medzinárodným právom na obranu a nie je to tentoraz žiadna eskalácia.
Inak povedané, ak má byť americké bránenie iránskemu jadrovému programu účinné, musia sa dohodnúť s Rusmi, že to Iráncom neposkytnú. A aby sa dohodli, ...
1000 eur? To sú tak týždňové sociálne dávky. A na predaji dávok návykových látok to v Rakúsku zarobí aj rýchlejšie.
Presne tak, ako sa im podarilo potichu pozdvihnúť úroveň armády z prakticky neexistujúcej na dostatočne vycvičenú a silnú, aby dokázala časť invázie odraziť.
Možno nie, ale šanca by bola vyššia. Aspoň sa mohol tváriť e potichu dozbrojiť.
Prečo sa ten Zelenský tak upína na NATO? Jeho najdôležitejšie krajiny boli signatármi Budapeštianskeho memoranda a keď došlo ku kríze, zvysoka sa na Ukrajinu vykašľali. Keby US, UK alebo Francúzi chceli, stačilo tam poslať pár stoviek vojakov a ak by došlo k útoku, cez čl. 6 by sa mohol aktivovať ten legendárny čl. 5. Na smolu Ukrajiny nechceli...
To si fakt niekto myslí, že by to Rusi podpísali?
Som zvedavý, či sa aj tentoraz investigatívci budú činiť a oboznámia nás s tým, ktorému z partneriek poiltikov pribudli aké nehnuteľnosti kdesi po riviérach..
Tí sú o alkohole, či?
Som za.
A ešte by to chcelo doplniť oprávneinie predsedajúceho schôdze Národnej rady alebo poslanecký klub, aby navrhol konkrétneho poslanca či ministra v rokovacej sále, ktorý javí známky psychickej nespôsobilosti, aby sa podrobil psychotestu, Kto neprejde, stráca mandát.
" Tie ošípané vyrábali drogy..."
No, keď tí džihádisti majú takýto politicky korektný slovník, fakt tam bude prekvitať liberálna demokracia... 🤓🤓🤓
Oni si ich majú aj platiť?
Tak potom správa by mala byť o podstate problému a nie o tom, čo je jedno.
Čo je to "stáť za webom"?
Kto rozhoduje o tom, či je to web alebo dezinfoweb?
Holečková má také matovičovksé nápady. 🙃🙃🙃 Keby prešiel jej návrh, tak by to v našom parlamente znamenalo, že každý by dával fúkať každému, tak by bolo denne 150 testov a to možno aj opakovane. Slušný priestor na obštrukcie...
Skoro ako zo zhabaného kokaínu :-)
Celé to testovanie bola riadna ujovina, ale treba uznať, že ak im zostali iba 3%, to zas také zlé hospodárenie nie je. Skôr sa treba pozrieť na to, aký bol z toho vývar, lebo pri 350 miliónoch muselo ísť o desiatky miliónov...
Odporúčame