Pobavil.
S Košariskami nemá nič. Otec je českého pôvodu a matka poľská Židovka.
Kým budú Európania nakupovať americké zbrane, tlak na zvyšovanie zbrojenia tu zo strany USA bude samozrejme vždy.
Pre väčšinu z nich je príjem z politiky doplnkový.
Takmer by som sa opýtal, prečo sa teda do nej hrabú, ale prioritu má otázka, či by toľko zarobili, aj keby v nej neboli? 😂😂😂
"Klasicky" ho nik nezabil, to už je jasné. Veci by sa mohli niekde pohnúť, ak by sa dokázalo, že šlo o vynútenú samovraždu, čo je celkom pravdepodobné. A keďže teraz sa časť kajúcnikov kajá na druhú stranu, možno čosi naozaj bude...
Keby nemal obrovskú prezidentskú kampaň, mal by si pravdu.
Čakal som, že pôjde k Demokratom. Tých už nemá čo nad 5% vytiahnuť. PS-ku nič neprinesie, lebo aj tak je celé jeho fanklub. Možno prídá pár SaS-károv, ale za cenu, že im uberie. Akurát Valášek dostane vnútrostranícku konkurenciu...
Toto by som mu zo všetkého vyčítal asi najmenej :-)
Vhýba základná informácia - koľko ľudí to robilo?
Lebo 9€/hod je s odvodmi 14, takže ak tam bolo predimenzované oddelenie so šéfkou a sekretáročkou, nemusí to byť nevýhodné.
A hlavne ide o maximálnu sumu, a o 100-tis. eur.
Zvláštne mať tvár na lane...
Rozhodne patria medzi horúcich kandidátov.
Na každú zbraň je protizbaň. Takže ak sú tam severní Kórejci, tak tam južní pošlú svoje zbrane, nech sa nepriateľ naučí, kde majú slabiny? Generáli to politikom asi rýchlo vytmavia...
Super, choď príkladom a zajtra začni!
A neboj, aj Gréta začínala sama.
Voliči úplne jasne uázali, že ich zaujímajú iné veci, ako progresivistické nezmysly typu potraty, zoženšťovanie mužov a maskulinizácia žien, politická korektnosť,... na ktoré vsadila Harrisovej kampaň. Potvrdili to bohaté predmestia a dokonca aj bašty demokratov ako Kalifornia, New York, New Jersey, či Chicago, kde Trump ako republikán rekordne bodoval. A to včetko ori rekordnej volebnej účasti, takže sa nedá vyhovárať, že niekomu neprišli voliči.
Istá paralela medzi Ficom a Trumpom by sa našla...
No dobre, veď je jasné, že aj tak nejde oňho...
"Vzťahy Trumpa s Ficovou vládou môžu byť pozitívne"
Asi jediné pozitívum tam bude, že Trump si nepomýli Slovensko so Slovinskom. Inak ho nejaká naša vláda sotva bude zaujímať.
Myslím, že to dajú na nejakú tú remízu. Vojnou už Rusi nemajú veľmi čo získať, potrebujú si robiť poriadok doma. Takže ak dostanú dobrú ponuku na skončenie, tak to celkom radi skončia. Tie pohyby frontu sú posledného dva a pol roka aj tak minimálne a opačným smerom to určite nepôjde.
Územie potrebujú na pozemné prepojenie s Krymom. Do NATO ich USA nechcú. A Zelenského vláda skončí voľbami hneď po vojne. Menšiny budú musieť vyriešiť, ak chcú ísť do EÚ.
Rusi oveľa viac toho vojnou získať už nemôžu.
Odporúčame