A je tá strana naozaj proruská? Či proruské už je aj to, že nechce ísť do EÚ okamžite?
Ivanišvili predsa ušiel z Ruska pred Putinom, odmieta diplomatické vzťahy, kým im nevrátia okupované územia, tak v čom vlastne je proruský?
Btw., vojnu s Ruskom podľa EÚ začalo Gruzínsko


