Nezavádzajte! Nenahnevali, skonštatoval, že to nemusel a bolo to zbytočné. Médiá to neustále nafukujú, lebo my na Slovensku sa skrátka potrebujeme hádať aj na obyčajných ujovinách...
Inak neuveriteľné, koľkí sa zrazu potrebujú zastávať zväzu len preto, lebo sa ozval zasran Slafkovský...


