Agentúra OSN pre rodovú rovnosť berie do úvahy ženy biologické alebo psychologické pohlavie?
Agentúra OSN pre rodovú rovnosť berie do úvahy ženy biologické alebo psychologické pohlavie?
Len tak ďalej, konečne a definitívne potopia SaS a matoviča.
Športovec to bol fantastický, brankárske kvality sa mu uprieť nedajú. S podnikaním a politikou ich však ani zďaleka nedosahuje.
Martin je fajn a fandím mu, ale na porovnávanie s Hossom je predsa len priskoro.
Rusko treba zničiť na Ukrajine, lebo je to lacnejšie a efektívnejšie, ale nelegálnych migrantov najprv organizovane "zachránime" z nafukovačiek, a potom ich ideme naháňať po celej Európe?!?!
A nebude problém v tom, že skrachovanec Hašek si môže dať ako proflovku hoci fotku s Havlom alebo Pavlom, a aj tak po ňom ani v Rusku ani v Amerike ani pes neštekne? A pomaly už ani v Čechách a na Slovensku, kde si pozornosť vydobýva neustálym pindaním na jednu tému stále dookola?
"vychádzalo by to každý mesiac na 20 miliónov dolárov. Pre severokórejského diktátora Kim Čong-una, ktorého režim sa dlhodobo nachádza v medzinárodnej izolácie, má tvrdá valuta obrovskú hodnotu. "
To si fakt niekto myslí, že budú medzi sebou obchodovať v dolároch?
Takže o eskalácii...
Koľko režimov globálneho juhu je ochotných Rusom poslať na smrť nejakých tých 12,5 tisíc vojakov? Námatkovo - KĽDR, Irán, Sýria, Kuba, Venezuela, Angola, Sudán, Etiópia, Stredoafrická republika, Líbya, Čad, Burkina Faso, Niger, Mali... V pohode 200-tisíc. Ak bude treba, opakovane. Iste, v porovnaní s NATO podstatne slabší všeobecný výcvik aj technika, na druhej strane gerilovým bojom vycvičení hrdlorezi odhodlaní na všetko. Rusi majú dohodu o vojenskej spolupráci so 43 krajinami Afriky, pre väčšinu sú najväčšími dodávateľmi zbrani...
Zakonšpirujeme o odmene? Keď dokončíte, čo treba, gou uest, oni to zvládnu...
Pri takej masívnej obnove sa nedá očakávať priemerné tempo rastu 0,4%, ale skôr dvojciferné.
PS je postavená na ľuďoch z tretieho sektora bez akýchkoľvek skúseností so štátnou alebo verejnou správou. Možno by kontroverzne zvládali životné prostredie, ale fakt si neviem predstaviť rezorty ako hospodárstvo, financie, vnútro, obranu, dopravu...
Druhá vec - Korčok. Myslím, že je príliš ambiciózny na to, aby zobral v PS dvojku. Ak mu Naď uvoľní flek, čo sa vyjadril, že urobí, Demokrati pôjdu hore a PS klesne.
SMER je riadený podľa interných prieskumov, ak sa ukáže, že ľudia majú plné zuby Danka, Fico podľa mňa nezaváha.
Za desať litrov sa celkom aj dá :-)
Hm, v novinách píšu, že sa rozhodol Oskar Rózsa, ktorému hymna znie ako dychovka s činelmi. Čosi na tom bude.
Vraj poslal demo, a ujalo sa to. Tak uvidíme po odrátaní polnoci na Silvestra. Teda upočujeme...
Aby sa brali vyjadrenia o tom, že predseda strany hovorí inak, ako premiér, musí to povedať aspoň Zelenského poradca.
Napríklad: "Pán Fico má právo vyjadriť svoj názor. Neznepokojuje ma to. Súčasný slovenský premiér realizuje určité záujmy v rámci svojej strany aj vládnej koalície; to, čo hovorí, často súvisí s vnútorným dianím na Slovensku."
Tam ide o to, že Česi uplatňujú lustračný zákon, takže keby to Babiš neuhral, nemohol by kandidovať. Čomu sa vzhľadom na to, že zrejme suverénne vyhrá najbližšie voľby, chce samozrejme vyhnúť.
SNS samozrejme nechce, s matovičom sú asi jediní. Keby to SMER po dohode s HLASom hodil do pľacu, neverím, že minimálne PS by sa nepridalo.
Čínske prachy s ruskými a africkými surovinami a ázijskou lacnou pracovnou silou proti rozpolteným USA s prestarnutou Európou a Japonskom, Austráliou a Južnou Kóreou. Aká je perspektíva?
Liberáli by sa mali tešiť.
A včera tvrdili, že tam idú upratať Šalitroša.
Odporúčame