Lenže povedali aj toto: „Ja by som si dal vedľa seba dve A4, na obe by som napísal vnútro, spravodlivosť a zdravotníctvo a išiel by som za jednou aj druhou stranou. Smeru by som povedal, že ak KDH dajú vnútro a spravodlivosť, tak môžeme vládnuť, inak nie. Aby sme mali istotu, že sa veci došetria, že sa tu nebude robiť to, čo predtým. To bol môj osobný názor.“


