Každá klika, ktorá rozhoduje o darovaní štátnych peňazí samozrejme rozdá svojim a samozrejme to urobí tak, aby to bolo v súlade s predpismi. Preto je vždy dôležité to, kto bude súčasťou kliky, a tí druhí vždy jačia. Tak to bolo, je aj bude. Preto by bolo fajn, keby sa minimalizovali verejné peniaze, ktoré sa dajú rozdať.


