Aj s Drličkom tak podľa teba fungoval?
Aj s Drličkom tak podľa teba fungoval?
Pozrel som si. O pár dní bude taký istý s menami z druhej strany. A budú si kvit.
Mimochodom, oba tie zoznamy budú hlúpe a nič neriešiace, ale to sú naši politici...
Kukni ministerstvo životného prostredia v Ódorovej vláde potrebovalo letenky za 2,3 milióna:
Reálne. Na MZV sa to ešte dá chápať, ale také MŽP, ktoré lieta po ekokonferenciách do exotických lokalít, to je horšie...
A ešte aj ten odvolaný Drlička mu dal... :-)
"SaS pokladá odvolávanie Šimečku za útok na demokratické princípy."
Pokiaľ viem, princípom demokracie je, že niekto dá návrh a väčšina rozhodne, čo s ním.
Oni nejak nevedia pochopiť, že čím viac prachov budú ponúkať, tým viac ich budú lákať.
Nafasujú grant a o rok sú na nafukovačke späť.
To je fajn, už len nájsť takého politika...
Kultúrna obec má desaťtisíce členov, väčšina z nich nie je verejne známa. A pravdupovediac - pár týždňov dozadu som netušil. že bol nejaký klarinetista Drlička.
Igor financiám fakt nerozumie. Ten magor to prerátal na koruny :-)
Týchto hneď z kultúrnej obce progresívne vyobcujú pod heslom Správny názor je len jeden!
Predpoveď počasia vyšla. Len miesto netrafili.
Ktorú myslíš?
Takže o nejaký týždeň tu bude zoznam dotácií pre opozíciu a nutne prídeme k záveru, že kto nepobral pár desiatok/stoviek tisíc na dotáciách, nemá čo hľadať v parlamente :-)
Tanečnica pri tyči snáď nie je automaticky štetka, či?
Predpokladám, že myslel tú druhú...
To pekne vidno z nadpisu v N-ku, kde zdôrazňujú, že Hlas klesá, PS síce tiež, ale im prisúdili "tesné" zaostávanie... :-)
Celá tá tabulečka sa riadne premieša, keď sa konečne Korčok vymáčkne, kam ide. Nové hlasy neprinesie, len preskupí a momentálny hrdý líder opozície sa ľahko môže ocitnúť opäť na hrane vstupu do parlamentu...
Odporúčame