Tak po vzore mimovládok predstav vlastné návrhy, ako zvýšiť transparentnosť ich financovania! :-)
Tak po vzore mimovládok predstav vlastné návrhy, ako zvýšiť transparentnosť ich financovania! :-)
"Mimovládky predstavili vlastné návrhy, ako zvýšiť transparentnosť ich financovania"
Fíha, takže doteraz neboli financované transparentne. Alebo teda, aby som im nekrivdil, boli financované nie celkom transparentne?
Zbrane dodávajú jednotlivé krajiny, nie NATO, a povolenie je súčasťou dodacích podmienok. A Ukrajinci si z toho aj tak nič nerobia, takže je to jedno.
Dôchodcom ide v poslednej dobe celosvetovo... :-))))
Poliaci aj tak Halič považujú za svoju, takže asi by aj boli radi, keby museli ísť západ Poľska "bríniť!. Zrejme sa spoliehajú na článok 6, ale aby v tom náhodou nezostali s Litovcami sami...
Keď pracuješ, platíš si odvody. Z nich by sa mala platiť starostilosť, keď ju potrebuješ.
Je kopec ľudív dôchodkovom veku, ktorých rodičia potrebujú starostlivosť. Je kopa matiek - samoživiteliek, atď.... Nemajú veľmi z čoho prispievať. A kto má - pokiaľ je to normálne dieťa - na rodiča prispeje.
Rady vychádzajúce zo skúseností sú najlepšie, ďakujem. Našťastie ja s týmto problém nemám.
Za 800 v hrubom dnes už nepôjdu robiť ani Ukrajinky.
"Banská Bystrica prišla s riešením...Mesto pod Urpínom teraz hľadá záujemcov, ktorí by túto profesiu vykonávali natrvalo, alebo aspoň počas letného dovolenkového obdobia." :-)))))
Macron chce mier zhruba odvtedy, ako mu vojakov z Afriky poslali svinským krokom domov :-)
Kyjev je také permanentné chcenie. Skoro nadržanosť.
Podľa toho, ako trollujú, tam už dávno sú. :-)
Po prvé - rozdiel je síce minimálny, ale SMER a HLAS si môžu vyberať, či SNS, Republika alebo obaja. A po druhé - akonáhe príde zmysluplná alternatíva k PS, mončičáci prudko padnú.
Nič taé nebolo: https://healthpolicy-watch.news/breaking-pan…
Plné huby táranín, ale nik z nich neurobí nič preto, aby tie útoky zastavil. Na navrhnutie sankcií nik nemá gule, lebo ho okamžite označia za antisemitu a má po kariére...
Kvalitní žurnalisti, máte dosť hlúpy nadpis, ktorý evokuje, že tú dohodu zarezala SNS, a potom tu v diskusii niektorí zase raz perlia... :-))))
A už to nevyrieši trh?
Médiá sú také, aká je redakcia. Denník N, SME a aktuality sú a budú liberálne, Postoj a Štandard konzervatívne, eReport porsmerohlasácky, Pluska a Nvý čas bulvárny a Pravda nemastná-neslaná bez ohľadu na nejaké tlaky politikov.
To nie je o Scholzovi, ale o stave Ukrajiny. Vstup do EÚ a NATO je rozhodne otázkou desaťročí.
So sprostosťou Dolinkovej to predsa nemá nič spoločné.
Zrejme to bude tým, že pacient na ARO v ohrození života nie je púťovou atrakciou, za ktorou chodia návštevy podľa vlastného uváženia.
Odporúčame