Nech ho teda vydedí :-)
Ak pilot vrtuľníka letel s Kuffom prinízko a v rozpore s predpismi a tentoraz havaroval, je to chyba Kuffu?
Macko zachlomaždil jelene, lebo mu vyžrali zeleninku :-)
Detto minulý týždeň na Kryme. Zavďačiť sa treba :-)
Kus zmätočné to je. Takže bol opitý aj kapitán aj vodič člna?
Myslím, že sa Fico zaobíde bez toho, aby ho šla objímať. A ešteže končí, inak by sa do Handlovej musei trepať zahraničné návštevy...
Medzi základné ľudské práva patrí právo na obhajobu. Takže advokát robil svoju prácu.
A keď chceme byť veľmi dôslední - až do právoplatného rozhodnutia súdu je obžalovaný považovaný za nevinného, takže advokát neobhajoval zločinca :-)
Samozrejme, treba to vytiahnuť nie keď žaluje Putina, ale až keď žaluje Izrael. Predpokladám, že na rozdiel od krpatého rašistu sa dobrý Benji dobrovoľne vydá súdu, aby očistil svoje meno :-)
"Zaplatí štát advokáta pre atentátnika z našich daní?"
Určite nie. Naše dane sú príjmom župného rozpočtu (30%) a rozpočtov miest a obcí (70%).
Nepríjemné otázky sú v poriadku, zákon sa má týkať tvrdení.
"Prevádzkovatelia by mali vopred získať a overiť identifikačné údaje fyzických osôb, ktoré sa zúčastňujú diskusií."
Na neplatených weboch si to neviem celkom predstaviť...
Vieš, ako to je u nás na Slovensku. Malé obce budú nariekať, že nie sú peniaze, ale keď sa budú mať spojiť, nedohodnú sa, kde bude úrad. A detto menšie polofunkčné okresy, kde nie sú plnohodnotné úrady, iba detašované pracoviská.
A nie?
Stratili sme schopnosť zákulisného rokovania. V minulosti sa dohodol termín, kedy sa starý šéf vzdá z osobných/rodinných/zdravotných dôvodov, za to dostal balík na minutie, alebo sa dohodlo, koho mu tam nechajú, alebo za čo nebudú pozerať na prsty. A išiel nový... Nebolo potrebné drahé zakladanie nových inštitúcií, keď len drahý rebranding ide do miliónov...
Lebo Zelenský má predstavu, že samit sa musí uzhodnúť na tom, čo navrhuje on :-))))
Neformuloval by som to tak, ale rozhodne má vplyv na to, či vojna bude bežať ďalej, alebo sa skončí.
Povedzme to tak - keby si nezobral za ženu sestru Andyho Hryca, dodnes by dramatizoval rozprávky, prípadne sa nudil na dôchodku. Prečo sa tváriť, že má nejaké manažérske predpoklady?
Nie je dôvod, veď chlapíka chytil a už aj obvinili, čiže premlčacia doba neplynie.
Fajn, keď už sú tie kamerové záznamy. Koľko ľudí naplnilo skutkovú podstatu neposkytnutia pomoci? Čumeli tam a nič...
Liberálna tlač je úžasná síce vyhlasuje, že Rusom sa nedá veriť, ale keď niečo povedia štyri ruské zdroje oboznámené so situáciou, zrazu je to dôveryhodné :-)
A to ešte Putin žije úplne izolovaný od okolitého sveta, ale keď treba, novinári zrazu dokážu vypátrať ľudí, čo nie len že k nemu majú prístup, ale dokonca sa im zdôveruje so svojimi plánmi a pocitmi...
Jediné rozumné riešenie, len Zelenský o tom nechce ani počuť.
Odporúčame