Keď vezie potkan z bunka 17 poškodí pod zemou tak je ťažké aj dýchať nielen rozprávať 🤣🤣🤣🤣
Keď vezie potkan z bunka 17 poškodí pod zemou tak je ťažké aj dýchať nielen rozprávať 🤣🤣🤣🤣
Nové darčeky pre ruské fašistické svine 🤣🤣🤣🤣
Ukrajina:
Útočný dron Fire Point FP-2 bol modernizovaný — Dolet: 200 km ⇒ 370 km
Užitočné zaťaženie: 120 kg ⇒ 200 kg
85% nárast dosahu 67% nárast hmotnosti hlavice
Teraz môže dosiahnuť Sevastopoľ, Simferopol a Džankoj na Krymskom polostrove dokonca aj z Odesy.
To za bude kviku slovenských nacistických svíň na pravde
🤣🤣🤣🤣🤣
Takto vyzerá skutočne fašisticke Rusko ..
Malé dieťa sa skoro utopí v blate uprostred cesty v meste ....
Takto vyzerá typická cesta v meste s takmer 20 000 obyvateľmi v Rusku.
Zeja je jedným z hlavných centier ťažby zlata v Amurskej oblasti.
Všetky peniaze išli len do Orešniku a raketám na zabíjanie Ukrajincov.
Video :
O útoku Orešnik
Uštipačný je známy ruský povojnový kanal , Fighterbomber:
„Tenisový kurt a parkovisko sa šmahom ruky zmenili na veliteľstvo pozemných vojsk Ukrajiny,
autoumývareň na veliteľstvo vojsk Národnej gardy Ukrajiny a tak ďalej.
Ukrajinci sa nestretli so žiadnym odporom zo strany našich infobojovníkov a zaplavili internet horiacimi obytnými domami, obchodmi a garážami.“
Kritizuje, že celá informačná operácia sa sústredila na Starobiľsk, ale Kremeľ podcenil potrebu referovať o výsledkoch a nestačí len napísať „všetky ciele boli zasiahnuté“.
„Možno len čakáme na bezoblačné počasie a kým sa vylieči operátor nášho satelitu ,nemajúceho páru‘, ktorý konečne odfotografuje, čo treba, a my to ukážeme takým spôsobom, že sa to prekliate NATO doserie a celý svet padne na zadok pred našou silou, bezohľadnosťou a presnosťou,“
zakončil Fighterbomber svoju tirádu na neschopnosť Kremľa vyťažiť z použitia drahej zbrane nejaký efekt.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dokonca aj Z-propagandistom.začínajú praskať nervy v priamom prenose. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ani ruská propagandistka Skabejevová, ktorá už roky v kŕmi propagandou Rusov, už nemohla tolerovať ďalšie kolo triumfalistických nezmyslov od poslanca Štátnej dumy Alexeja Žuravleva.
Jej pointa v podstate znela: aký má zmysel donekonečna opakovať, že „Rusko postupuje“, ak Kyjev každý jeden deň úspešne útočí na Rusko dronmi? 🤣🤣🤣
Video z prvého ruského tv kanála :
Šéf ruskej banky VTB Andrej Kostin povedal, že Rusi by mali byť spokojní s tým, ako sa vyvíja ruská ekonomika, a prirovnal to k „80-ročnému starcovi“ z vtipu:
„Poznáte tento vtip? Pacient príde k lekárovi a hovorí:
‚Pán doktor, mám problém.‘ ‚Čo to je?‘ ‚Viete, vždy, keď mám sex, počujem pískanie v ušiach.‘ ‚
Koľko máte rokov?‘ ‚80.‘ ‚A čo, čakali ste potlesk?‘“
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Debilné ruské štetky toto dostanete v Rusku 🤣🤣🤣🤣
„Internet by sa mohol distribuovať po častiach – za dobré správanie. Ľudia musia vedieť, ako používať internet. Musia dospieť, aby ho mohli používať.“
– ruský propagandista a pseudofilozof Alexander Dugin.
Ruský propagandista Dugin začal strácať na popularite.
Naživo na videou :
Pekne video Ruské fašiticke svine pobehujú po diaľnici pri Mariupole a Azov im tam niči celú logistiku 🤣🤣🤣
Piloti 1. ukrajinského zboru Národnej gardy Azov útočia na ciele blízko ruských hraníc, pričom bojovú prácu demonštrujú na cestách Mariupol-Taganrog a Mariupol-Volnovacha. Bezpečný pohyb v okupovanom Mariupole sa pre ruské sily končí.
Video :
Debile to vysvetľuj tomu rusovi 🤣🤣🤣
V Chimkoch na sever od Moskvy prelietaval najbežnejší ukrajinsky diaľkový dron Ľutyj.
Ruský obyvateľ mesta to komentuje ironickou vetou:
„Putin maladec“. 🤣🤣🤣🤣🤣
Video :
Nácek neplač a choď onanovat nad putinovou fotkou 🤣🤣🤣
Šialené video...
Obyvatelia v Rusku sú šokovani...
Na hlavami im letí celý.roj útočných ukrajinych dronov naraz...
Letia zničiť ďalší ruský strategický objekt ...
Video :
https://x.com/Heroiam_Slava/status/205703890…
🤣🤣🤣🤣🤣
Ruským fastitom ide karta 🤣🤣🤣🤣
Drony prvýkrát dorazili do Kaliningradu. Miestne letisko zaviedlo plán „Koberec“ a dočasne pozastavilo svoju prevádzku.
Nácel nekňuč tu a choď sa radšej porozprávať s ukrajincami ...
Tam im môžeš vysvetľovať debile tvoju rosobobiu ..
Tak vyzerá že už vieme prečo dnes zase Putin ķňuči že bude útočiť na Kyjev ...
Ukrajinci tvrdia že zase zlikvidovali ďalšiie ruské vojenské centrum ...
Zase vytiahne.ten úchyl z Kremla nejakde detičky ? Aj takmkazdy vie že je pedofil 🤣🤣🤣
Tak uvidíme čo vyjde na povrch najnižšie dní ..
25. mája Vzdušné sily Ozbrojených síl Ukrajiny použili strely Storm Shadow na úspešné zničenie dôležitého nepriateľského veliteľského a komunikačného bodu na územnom pláne Luhanskej oblasti, — Generálny štáb
Ukrajincom treba len dodať rakety a s rusmi si poradia dostatočne....
Úplne detailný záber zblízka na zostrelenie ruskej rakety nad Kyjevom..
Aj keď spadne horí a spôsobí nejaké škody ale krásne vidno čo dokážu rakety Aster alebo Patriot s ruskými raketami...
Video :
Všetci ešte aj v Rusku vedia že je to agent FsB oblečený za kňaza...
Rusi sú taký kultúrny národ ktorý nemá rád kultúrnu konkurenciu ....
Preto chce všetkých povrazdit ....
Každý druhý deň sľubuje jadrový výbuchy aj celému svetu ...
Proste Ruska kultúra
„Bolo zneškodnených 100 500 nacistov, 500 inštruktorov NATO a desať generálov NATO. Ba nie – 20 generálov NATO – nebudeme ich predsa šetriť. Všetkých pomstili.
Páči sa vám takýto obraz?
Ani len výbuchy nevidno.
Hlúpe a veľmi drahé železo v zemi.
Len kvôli peknému príbehu, ktorému už nik (okrem dôchodcov) neverí,“
sťažoval sa sarkasticky na neznáme výsledky použitia Orešnika jeden z najznámejších povojnových blogerov v Rusku Romanov
🤣🤣🤣🤣🤣
Odporúčame