Rusi nie sú spokojní ... použili sme drahý kus železa a nevidíme výsledky. 🤣🤣🤣
Teoreticky mal Putin uspokojiť najväčších provojnových jastrabov.
Realita je iná, výsledky ich sklamali. V prvom rade preto, lebo nie sú známe.
Jedným z problémov nasadenia Orešnika je úplný nedostatok informácií o tom, na čo vlastne mieril a aký je výsledok,“ napísali Dvaja majori jeden z najznámejších povojnový kanálov v Rusku
Kritizujú, že každé použitie takejto zbrane vyvolá obrovskú pozornosť, „ktorá sa nakoniec scvrkne na nulu“.
Tento známy ruský telegramový kanál kritizuje, že ani po jednom z troch nasadení nezverejnilo ruské ministerstvo obrany zábery objektívnej kontroly výsledkov.
🤣🤣🤣🤣🤣


