Ruské debilné štetky tu celé dni bliakaju ako Rusko bude vyvážať suroviny namiesto Európy do iných krajín a budú ja Tom zarábať....
Tu je realita...
Do Číny pred vojnou Rusko dodávalo plyn v ročnom objeme rovnakom ako Českej republiky 🤣🤣🤣
Teraz sa snaží dostať na úroveň 38 miliárd kubikov pričom do EU chcelo v tomto období dodávať 210 miliárd kubikov 🤣🤣🤣🤣
Ale teraz k cenám :
Ruské úrady očakávajú, že exportná cena plynu do Číny bude v priemere o 30 % nižšia ako pri dodávkach do Európy, - Reuters
🤣🤣🤣🤣
A táto cena už teraz je nižšia o ďalších 7% ako čakali 🤣🤣🤣
To je teda fakt obchod 🤣🤣🤣


