Debile rob zo seba ešte aj retarda 🤣🤣🤣
Debile rob zo seba ešte aj retarda 🤣🤣🤣
Pre debilov sorry pre ruské štetky 🤣🤣🤣
Spotreba zemného plynu v Európskej únii zaznamenala v posledných rokoch výrazný pokles a následnú stabilizáciu na historicky nižších úrovniach. Tento trend bol vyvolaný energetickou krízou po roku 2022, úspornými opatreniami a rozvojom obnoviteľných zdrojov energie.
Hlavné trendy v číslachObdobie 2021 – 2023:
Celková ročná spotreba v EÚ klesla o 19 %, zo 404 miliárd metrov kubických (bcm) v roku 2021 na 326 bcm v roku 2023
.Rok 2024: Nastala mierna stabilizácia, kedy dopyt po zemnom plyne medziročne stúpol o zanedbateľných 0,6 % na celkovú úroveň približne 437 bcm.
.Rok 2025: Údaje Európskej komisie potvrdzujú stabilizáciu dopytu na nízkej úrovni. Napríklad v druhom štvrťroku 2025 dosiahla spotreba 60 bcm, čo je o 2 % menej ako v rovnakom období predchádzajúceho roka.
Uzavretie trhu v EÚ zníži ruské príjmy z LNG, píše agentúra Reuters. Moskva sa snaží preorientovať najmä na ázijské trhy, čo prináša vysoké náklady na logistiku. Celkové náklady na vývoz sa tým viac než zdvojnásobia.
EÚ plánuje od začiatku budúceho roka úplne ukončiť dovoz ruského LNG. Vyplýva to zo sankcií uvalených na Moskvu v snahe európskych štátov nepodieľať sa na financovaní ruskej vojny proti Ukrajine.
Vladimir Putin začiatkom marca vyhlásil, že Rusko by mohlo okamžite zastaviť dodávky plynu do Európy a usilovať sa o dlhodobejšie záväzky iných odberateľov. Podľa Reuters je však situácia zložitejšia.
Preorientovanie na iné vývozné trhy sa ukázalo ako náročné a hlavne nákladné. Podľa zdrojov z odvetvia India odmietla kúpiť dodávku LNG z ruského závodu, na ktorý USA uvalili sankcie.
🤣🤣🤣🤣🤣
Najväčši dovozca plynu do EU je v súčasnosti Nórsko ...
do EU Nórsko dováža 170 miliárd kubikov plynu !!!
To je toľko koľko do EU dovážalo pred vojnou fašisticke Rusko ...
Rusky dovoz plynu do EU klesol na minimum...
Ruské štekty sa utesuju že výrazne stúpol dovoz LNG z ničoho na troška čo je "obrovský" nárast
🤣🤣🤣🤣🤣
zvedavý ako bude Ruska propaganda čušar ďalší štvrtok keď prídu čísla dovozu ruského plynu do eú 🤣🤣🤣🤣
Harmonogram prijatého zákazu (Nariadenie EÚ z roku 2026)Začiatok platnosti:
Prvé obmedzenia a povinnosť monitoringu začali platiť od 18. marca 2026.Zákaz krátkodobých zmlúv: Dovoz cez krátkodobé kontrakty je pre LNG zakázaný od apríla 2026, pre potrubný plyn končí v júni 2026.
Úplný zákaz LNG: Kompletný zákaz dovozu ruského skvapalneného plynu (LNG) začne platiť od začiatku roka 2027.
Úplný zákaz potrubného plynu: Definitívny koniec pre všetky dodávky cez plynovody (vrátane existujúcich dlhodobých zmlúv) nastane na jeseň 2027.
Rusi dovážajú do Eú zlomok plynu ako pred vojnou ale namiesto potrubím ide viac kvapalné...
Dovážať už len 26 miliárd namiesto 170-200 miliárd tak to je fakt úplná Ruska výhra 🤣🤣🤣🤣
Nácel ty si neskutočne vypatlany 🤣🤣🤣
Ruský dôstojník FSB a zároveň najvyšši ruský vojenský veliteľ na Donbase :
Igor Girlin Strelkov. minister obrany takzvanej Doneckej ľudovej republiky
" Vojnu som odštartoval ja: keby náš oddiel neprešiel hranice, všetko by skončilo,"
priznal v rozhovore Strelkov
Koľko ľudí bolo obvinených na súdoch kde treba predložiť aj dôkazy?
Debile to že ty máš v hlave tie svoje ruské vymyslené bludy nezanmena že sa také veci vôbec udiali ...
Ruské mongiloidne fašiticke svine vraždia Slovanov v Európe a slovenski náckovia ich za vraždenie Slovanov oslavujú ....
Tých 200 miliárd dolárov je len záloha na škodu ktoré Rusko spôsobilo lebo sa tak samo rozhodlo ...
Litvinenko spolupracovník Putina dal médiám rozhovor že Putin je uchylny pedofil...
Tak ak ľudia veria že a ruský agent pracujúci pre Rusku FSB spravil rozhovor že Zelensky užíva kokaín, potom je určite Putin pedofil ktorý zneužíva chlapcov.....
A všetky ruské štetky tu denne obajuju Putina ktorý profil a najväcsi vrah Slovanov ..
No pekne
Ešte aj Fico chodí na na návštevy k pedofilovi...
Som zvedavý čo tam v tej Moskve potom robí
Ruský nápor silnie talmze minulý mesiac stratili viac uzemianakomdobyli 🤣🤣🤣🤣
Rusi dovážajú do Eú zlomok plynu ako pred vojnou ale namiesto potrubím ide viac kvapalné...
Dovážať už len 26 miliárd namiesto 170-200 miliárd tak to je fakt úplná Ruska výhra 🤣🤣🤣🤣
Nepravaj sa ako debilné decko ..
Presne také otázky dávaš ...
Pre debilov sorry pre ruské štetky 🤣🤣🤣
Spotreba zemného plynu v Európskej únii zaznamenala v posledných rokoch výrazný pokles a následnú stabilizáciu na historicky nižších úrovniach. Tento trend bol vyvolaný energetickou krízou po roku 2022, úspornými opatreniami a rozvojom obnoviteľných zdrojov energie.
Hlavné trendy v číslachObdobie 2021 – 2023:
Celková ročná spotreba v EÚ klesla o 19 %, zo 404 miliárd metrov kubických (bcm) v roku 2021 na 326 bcm v roku 2023
.Rok 2024: Nastala mierna stabilizácia, kedy dopyt po zemnom plyne medziročne stúpol o zanedbateľných 0,6 % na celkovú úroveň približne 437 bcm.
.Rok 2025: Údaje Európskej komisie potvrdzujú stabilizáciu dopytu na nízkej úrovni. Napríklad v druhom štvrťroku 2025 dosiahla spotreba 60 bcm, čo je o 2 % menej ako v rovnakom období predchádzajúceho roka.
Jasne debile pre vás ruské štekty je magický plyn 5x drahší ako ruský ....ale len vo vašich sprostých hlavách 🤣🤣🤣
Jasne ruské štekty si nevedia ani predstaviť 🤣🤣🤣
Debile Nórsko dodáva do Európy momentálne 170 miliárd kubikov plynu ..
Toľko koľko dodávalo Rusko pred vojnou 🤣🤣🤣
Jasne nácelnto sa nestane lebo ty si t nesúhlasis 🤣🤣🤣
Hlavne že už sa to stalo a krátkodobé zmluvy už prestali platiť...🤣🤣
Debile američania ťažia plyn úplne rovnako ako rusi..len vy ruské štekty nás chcete presvedčiť že americký plynje zlý a ruský je dobrý 🤣🤣🤣
Odporúčame