rukský inrernet v noci zdochne.... telegaram vypnú tiež...
medzitým ruský propagnadistí s množtvom sledovatelov...
No, to je všetko. Telegram je mŕtvy.
Nemám chuť vytvárať kanál na MAX Messengeri a spamovať tam, tak som sa rozhodol odísť a to je všetko.
Už v práci nepokračujem. Ďakujem všetkým, ktorí boli so mnou počas celej tejto doby.
Píšem to konkrétne teraz, nie 1. apríla.
Alex Parker,


