Jaááááj tak tunajší SMER-ácky trolovia tak to je asi 50-70 percent iných týchto tunajších príspevkov tento názor nema Váš problém Putin zdechne.
Jaááááj tak tunajší SMER-ácky trolovia tak to je asi 50-70 percent iných týchto tunajších príspevkov tento názor nema Váš problém Putin zdechne.
RuSSko je teroristický štát!! Sláva Ukrajine! Máte snáď ktosi tuná iný názor ? :-) https://www.facebook.com/photo/?fbid=9880508…
Vance je ako Agent Krasnov proruSSký trol
Ktore sankcie vadia? Ved ziadne😃 ruSSko vyhrava a sankcie nefunguju Povedal Hranol Alebo že by..🌲
Je tu hromada trolov na diskusii Pravda SK lebo je to najčítanejší denník tak tuná ten svoj smrad musí hranol tiež alebo skor „najma šíriť“
Aj na FB ich je hromada. Znamenie že sú to oni je že maju len jeden alebo 2 obrazkyna profile a vacsinou zvieratko alebo kvetinku Alebo si niekedy aj daju ukrajinsku zastavu aby ste prijali ich priatelstvo. Alebo aby ich prijali do skupiny Potom nenapadne spochybnuju a nadavaju a nadavaju Plateni trolovia už z čias Flašika Ktorý ich založil tisicky takychto profilov.
Aj na FB ich je hromada. Znamenie že sú to oni je že maju len jeden alebo 2 obrazkyna profile a vacsinou zvieratko alebo kvetinku Alebo si niekedy aj daju ukrajinsku zastavu aby ste prijali ich priatelstvo. Alebo aby ich prijali do skupiny Potom nenapadne spochybnuju a nadavaju a nadavaju Plateni trolovia už z čias Flašika Ktorý ich založil tisicky takychto profilov.
Teraz tam práve nanovo klíči desiatky tisic slnečníc :-)
Keď zautočil 8,2 milionovy Izrael na 90 milionový Iran ten iba so svojimi Ajatoláhmi len stiahnul chvostik Podobne to už bude iba a len už aj s ruSSkom Sláva Ukrajine !
Ako správne kedysi povedal Jermak "Potrebujeme zbrane a muníciu a nie volby prezidenta Presne tak!!" ------
Rusko vraj bude súhlasiť s prímerím, ale za nemožných podmienok, tvrdia analytici
Ruské podmienky prímeria na Ukrajine bude nemožné splniť, uviedol americký Inštitút pre štúdium vojny.
Kremeľ týmto "naoko" ukáže ochotu rokovať, ale v skutočnosti tým dá najavo, že nemá záujem o zastavenie bojov, podotkli analytici.
Čítajte viac: https://www.sme.sk/minuta/23463018/rusko-vra…
Komentář: Putin je Trumpův přítel. Spekuluje se, zda není i jeho šéf- AGENT KRASNOV! https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
Nové zbrane nove Bradley a nové Himarsy a kazetové bomby a granáíty od USA -------RuSSko doporučene primerie práve odmietlo .
Fínsko a Švédsko su v NATO. ! Čo k tomu dodať? "Nechcite nikdy bojovat s fínmi"... ale nie v hokeji ale na frontovom bojisku Ich motivácia je vysoká a su velmi hrdí na svoju vlasť! Mali by sme sa od nich toto naučiť. Ináč zostaneme len potkanmi a zbabelcami ------- Zapamatujte si jedno. Nikdy nechtějte válčit s Finy https://www.koktejl.cz/dobrodruzstvi/zapamat…
Erekcia Vladimíra Putina sa velmi podobá dnešnému rastu akcií Teflona Muska a jeho firmy Tesla. Ale teda v negatívnom garde :-)
Dúfam že si to prečítal Janko Hrach lebo ten ľúbi COPY PASTE :-)
Možno s ním pojde aj bukvica z hradu :-)
Na zničeni ruSSka by postačili 4. Ked ťa upalia na hranici je jedno či su tam 3 alebo 4 otiepky raždia :-)
Pardón nie káčer Turmp ale Agent KRASNOV ! a AGENT FICO !
Zabudol som aj koniec októbra 2024 :-)
Trump má našliapnuté stat sa prezidentom s najkratším obdobím vládnutia v historii USA. Niektorí mu predpovedajú skorí pád a ani nie tak pre Ukrajinu ale pre vnutropolitické udalosti- Pád na burze so stratou 3 trilionov dolárov, rast inflácie a nezvladanie kolabujucej ekonomiky drahoty v USA nedostatok služieb pre drahotu ako aj ďalšia stupajuca inflácia Theresa May po zbabranej danovej reforme v Británii bola premierkou len asi 4 mesiace tak Turmp sa k nej asi pridá :-)
Gerasimov: "Operácia zameraná na vytlačenie ukrajinských síl je takmer na konci"... Na konci?? Skor by som povedal že sa stiahli sami :-) Mať viac zbrani nestiahnu sa ani vobec. Pomohol aj Trump zastavou poskytovania spravodajských informácií. Gerasimov, Gerasimov Ty si ale truhlik :-) Už bolo asi 5 dátumov čo ste slubovali že ukrajincov vytlačite. Pripomenme si: " Koneic Augusta 2024 Koniec Septembra 2024 Do konca roka 2024. Do volieb v USA . Do inaugurácie Trumpa. Do konca Febrára atd atd Skor by som povedal že sa stiahli sami Sláva Ukrajine! Smrt okupantom ako aj slovenským kolaborantom !
Odporúčame