850 tisic mrtvych a zranených , 40tisic aut a vozidiel zničených 6 tisic tankov zničených Celá operácia prebieha podľa plánu :-) šme še pobavili
850 tisic mrtvych a zranených , 40tisic aut a vozidiel zničených 6 tisic tankov zničených Celá operácia prebieha podľa plánu :-) šme še pobavili
Starlink- dnes asi najziskovejšia čast jeho firiem ale zisky sa pocitaju v stovkách milionov a ani nie tak v mlrd USD preto sa tak Musk vyľakal ked Tusk povedal že po vypnuti Starlinku začnu použivat Eutel-SAT ktoremu náhle stupli akcie desaťnasobne.!!
Fašista Teflon Musk je nezvolený biznisman ktorý sa votrel do Ovalnej Pracovne Bieleho Domu
Dá se jednoznačne povedať: "Kráľ je nahý!"". Ale to platí aj pre ruSSKo !!
Dnes si všimneme fašistu Teflona Muska- "vraj najvačší boháč na svete?" :-) No skor asi najvačší dlžník na svete. Do boháča má ďaleko FAKTY: Tesla- akcií vlastni 12 percent ( Iba ) / Americké občianstvo má len 2 roky je juhoafričan a je teda migrant . Síce legálny / SpaceX 43 percent akcií / AI project startup xAI 50 % podiel / Twitter sieť X kupil za 42 mlrd USD a priviedol ju na psí tridsiatok a má hodnotu už len 12 mlrd dolárov. / Fakty pokračujú Firmu Tesla hodnotia 3 x viac ako automobilku Toyota- 863 mlrd USD versus 248 mlrd USD ročný zisk Toyoty 29mlrd USD a navyšenie 20 % / Space X?? RAketičky su krasne aj lietaju Ale aj vybuchuju. SpaceX je firmy kde štat a NASA natlačili spustu penazi a neprinaša zatial ziskovo ani dolár- Space X sukromná firma? Trochu prehnane tvrdenie. Starlink- dnes asi najziskovejšia čast jeho firiem
„Jsme nejhorší národ světa.“ Rusové promluvili o životě v Putinově zemi https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
Včera prišli ruSSi o 6 tankov 6x 365 dní to jest asi 2 tisic tankov za rok Nepochybne takého množstvo nie su schopní vyrobiť. Predvčerom 1100 mrtvych alebo zllikvidovanych ruSSov ( casaulties). je to menej než predtym napočítaných 1500 russov za deň ale zas majú násobmne viac zničenej techniky teda ruSSko sa nepochybne ocitá na okraji priepasti čo sa týka logistiky zasob a fungujucej ekonomiky Mordoru. Len tak ďalej ruSSáci Menej zbraní v ruSSku a menj ruSSKých dezolátov znamená jednoznačne bezpečnejší svet Slava Ukrajine Sláva hrdinom !
RuSSko prišlo o 40 tisic vozidiel všetkeho druhu od začiatku vojny. ( 6 tisic tankov a to je ešte velmi triezve čislo ) K tomu by som iba dodal " Celá operácia prebieha podla plánu" Plus k tomu 880 tisíc mŕtvych, zranených, zmrzačených a amputovaných "dobrých ruSSov".
"Kto seje vietor žne búrku". Niektoré príslovia a porekadlá sú priamo karmické. :-) Moskva čelila největšímu dronovému útoku od začátku válkyhttps://http://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraji…
Učtovník Fantozzi nám po krachu štátu príde na TK a jediné čo mu zostane a čo nám bude mocť ukázať bude "jeho krásná dcéra" :-) šme še pobavili .
Napríklad taký Chmelár že ano :-) To nás asi nezachráni
Rozhádžu a rozkradnu viac než vyberú = krach štátu! tretsna novela tomu napomáha. Ved ked Vas nepotrestaju za kradnutie ale najma za neplatenie daní tak čo čakajú? Len a jedine krach štatu!
V torecku dostali okupanti krasny obchvat z juhu a boli nakopaní do zadku Slava Ukrajine!
Človek je narodovec vtedy keď nema rad špinavosti maďarov😁
RuSSka ropa netecie do ciech 10 ty den. Spolahlivy partner
Generačne, nedoštudovany ekonom, holič a šéf bordelu :-)
Najbohatší človek Mexika, nejaky Mr Slim zrušil Muskovi v Mexiku Starlink po tom čo ho Musk obvinil z kontaktov na mexicku drogovú mafiu. Predpokladaná strata dnes a aj zajtra pre neuskutočnenie tohoto kontraktu je asi 7 mlrd dolárov
Jeff Merkley senator US kongresu " Pýtam sa čo by urobil ruSSky agent a špion nejako ináč než su terajšie kroky doterajšieho prezidenta Trumpa" Má pravdu Agent Krasnov je to ..
Može si vykoledovať zakaz hlasovania v EU čo je pre krajinu najvačší trest Eu sa nebude rozpakovat je to ešte lepšie riešenie ako dat Maďarsko na čiernu listinu investorov čo by v očiach investorov totálne zruinovalo madarsky foritn A ekonomika by spadla o 20 percent Čo EU nechce urobiť ale teoreticky takuto silu EU má
885 tisic "dobrych ruSSOv" včera- mrtvych zmrzačených zranených a amputovanych
Narazníková zóna a neutralita v súčasnej politike už v žiadnom prípade neexistujú! Buď si Ta uchmatne ruSS alebo si Ťa ruSS neuchmatne Vladne zakon džungle. Preto je potreba viac a viac zbrojiť. Našťastie lídri civilizovanej Európy si to oproti barbarom uvedomujú a nový Chamberlain a Daladier už nikdy neprídu! Howgh
Odporúčame