Dneska ešte niečo z Kanady --------Krátce předtím, než vstoupila v platnost americká cla uvalená na dovoz z Kanady, Mexika a Číny, zopakoval nově znovuzvolený premiér provincie Ontario Doug Ford výhružku, že americké státy na oplátku odstřihne od ontarijské elektřiny. Tu odebírají státy New York, Michigan a Minnesota. „Jestli chtějí zkusit zničit Ontario, tak s úsměvem na tváři udělám cokoli, včetně odstřižení jejich energie. Musí pocítit bolest. Chtějí jít proti nám? Musíme jim to vrátit s dvojnásobnou silou,“ řekl Ford na první tiskové konferenci po svém znovuzvolení. --- premier Ontaria Doug Ford

