Presne proste divadlo á la Hranol
Presne proste divadlo á la Hranol
Bojovať budeme neboj sa Ked pridu ruSSi do Fínska alebo na Slovensko! Zatial tu ešte nie su Prísaha slovenského vojaka znie takto: „Slávnostne prisahám, že budem verný
Slovenskej republike. Sľubujem, že budem
zodpovedne plniť úlohy, ktoré ozbrojeným
silám vyplývajú z Ústavy Slovenskej republiky,
ústavných zákonov, zákonov, a budem
vykonávať vojenské rozkazy. Budem čestným,
statočným a disciplinovaným vojakom. Som
pripravený brániť slobodu, nezávislosť,
zvrchovanosť, územnú celistvosť Slovenskej
republiky a nedotknuteľnosť jej hraníc.
Na to som pripravený vynaložiť všetky svoje
sily a schopnosti a nasadiť aj svoj život.
Tak prisahám!“
Kaliňák povedal že to že sme sa po Mnichove nebranili je skvele? Je to feťák a minulý týždeň dostal "dobrý matroš" :-)
Ludia ktorí podporuju Ukrajinu v jej boji nie su ludia čo by chceli vojnu. Prečitajte si znova a znova prisahu slovenského vojaka Ako fínska armada ale asi aj tak nikdy nebudeme https://www.koktejl.cz/dobrodruzstvi/zapamat…
My sme vojnu nechceli Chcel ju len a jedine Putkan. Ak na to príde prísahu "Armády Slovenskej Republiky dodržíme". asi tak . Stačí iba sa vrah putkan stiahol z Ukrajiny a vojna skončí za 5 minút Teba ale niečo ako "sloboda spravodlivost a vlastenectvo" asi nič nehovorí. Vedel o tom už niečo aj M R Štefánik
Bojvat budeme neboja sa Ked pridu do Fínska alebo na Slovensko! Zatial tu ešte nie su Prísaha slovenského vojaka znie takto: „Slávnostne prisahám, že budem verný
Slovenskej republike. Sľubujem, že budem
zodpovedne plniť úlohy, ktoré ozbrojeným
silám vyplývajú z Ústavy Slovenskej republiky,
ústavných zákonov, zákonov, a budem
vykonávať vojenské rozkazy. Budem čestným,
statočným a disciplinovaným vojakom. Som
pripravený brániť slobodu, nezávislosť,
zvrchovanosť, územnú celistvosť Slovenskej
republiky a nedotknuteľnosť jej hraníc.
Na to som pripravený vynaložiť všetky svoje
sily a schopnosti a nasadiť aj svoj život.
Tak prisahám!“
Kaliňák povedal že to že sme sa po Mnichove nebranili je skvele? On je akurát skvelý feťák ...A Ked pridu ruSSi sem vsetkych slovakov si aj tak zmobilizuju proti nemcom a francuzom. Snad si nemyslite že teraz nechavaju zbytočne zomriet , sprepitujem "zdochnút" svojich mladých brancov a nás by potom z toho vynechali???
Jednoznačne. A boj o Demokraciu a Demokratické pravidlá sa može začat Diktátori nesmú uspieť !
Totálny buran to nepochopí..
Ekonomika je od toho ekonomikou aby sa jednalo o spoluprácu a má doveru a vzajomny prospech. Len totálni burani to nepochopia Preto aj RuSSko pouziva energie len ako vydieranie menších štatov k dosiahnutiu svojich politických zaujmov. Určité clá pre USA su vyznamne ak Amerika trpi obchodným deficitom Z druhej strany desaťročia zanedbavané odvetvia priemyslu ale plácnutim nových deni za 5 minut nevyriešia USA si dnes nevedia vyrobit ani vlastný príbor a vlastné slipy( všetko vozia z činy a filipín a thajska A vlastne aj rádia atd ) Aj ked vyrabaju rakety Tomahawky a lietadla F 35 Kanada sa preto rozhodla odpojit USA od elektriny. Enomika má totiž velmi citlivu rovnovahu a potrebnú doveru ktoru nemozete brutalne prerušit https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ame…
Slovenská armáda nebude nikdy ako Fínska. Bohužiaľ! A Kaliňák by mal dostat nove ministerstvo a to Ministerstvo Zbabelosti :-) https://www.koktejl.cz/dobrodruzstvi/zapamat…
Vzhladom k tom že Trump začal šermovat s číslami novinári si dali tu namahu a vypočitali ktorý štát a krajina kolko peňazí dali na zbrane a pomoc Ukrajine-. 1 miesto EU 155 mlrd Euro 2. Miesto USA 135 mlrd Euro. Švedsko 1/6 svojho ročneho rozpočtu na obranu. atd atd Je vidiet že Trump šermuje s plus mínus 200 miliardami Euro sem a tam Ale ved ma aj zlaty zachod doma v Mar a Lago na Floride ako aj zlaty zachod v Air Force One a nezaujíma ho to koľko to stálo. Ved sa na to vždy iba vykadí :-) :-)
Denni SME SK docela zabral z investigatívnej žurnalistike Tlieskam im za to :-)
A možno pritom zabije aj mačku a urobí prd do Stromovky :-)
Bude pracovat bude pracovať.. veru veru
Majitel zamku Vinosady je najskor biely kon https://dennikn.sk/1916946/fico-vyuziva-luxu…
Hranol s krvavými rukami dnes znova príde do práce a bude pracovať pre Putina a pre svojich blízkych oligarchov
Lech Walesa a Adam Michnik rešpektovaní poľskí disidenti ktorí sposobili pád komunizmuv Poľsku vydali vyhlásenie kde považuju stretnutie Trumpa so Zelenskym v piatok v Ovalnej Pracovni Bieleho Domu za scenu hodnú spravodajských akcií tajnej ruSSkej policie KGB. Vyjadrili zdesenie nad takymto správaním sa amerického prezidenta. Sami dobre poznaju praktiky KGB sami sedeli vo vazeni a vedia čoho je KGB -FSB schopná!
Povahou je to Neron a narcis a chorobne postihnutý túžbou po moci. Z druhej strany je to spiaci agent KGB.
RuSSOm sa nedarí tak si zhrňme ako mala prebiehat invázia na Ukrajinu 1/ 3-dňová alebo 3 týždňová operácia na Ukrajine pri ktorej mali ukrajinci vitat ruSSakov s kvetami v uliciach ?? 2/ Aktivovat jadrovú triádu a poslat vojska na hranicu NATO a požadovat aby vychodný blok vystupil z NATO 3/ Obsadit vychodny blok po tom čo sa rozpadne jednota NATO ako aj nebude naplneny članok 5 !! Presne tak to chcel Putkan Ale nevyslo z toho nič. Švédsko a Fínsko so svojimi hrozivými armádami vstúpili do NATO tak efekt bol opačný. Europa teraz podpori Ukrajinu bez USA a silne sa zmilitarizuje. Horšia situácia by nastala len za okolnosit keby AfD vyhralo volby v Nemecku a vladlo by tam Slovensko a Maďarsko sú bezvýznamné krajiny ako už za Hitlera a za Tisa :-) Sláva Ukrajine ! https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/4933…
Ako vidis Duranik buraník alebo skor baranik? Tiež máš rad baranov?? Ako aj blboško Dlaha :-) Píšu o ton rešpektovane dennik BBC ako aj TN CZ ! :-)
Chápem že nie si Duran ale skor Buran :-) preto tak obdivuješ Trumpa :-) Ale si ako nakopnuý ratlik naštvany ked si začul o možnej atómke ukrajincov šme še pobavili :-)
Odporúčame