Raduješ sa ale zbytočne Ak sa volby neskontrolujú v ich priebehu , tak budu zmanipulovane znova. Čo sa kontroluje je jedno lebo nakoniec to zomelie software ktorý vyhodi čuduj sa svete "že znova vyhral fico so svojou zlatou vaňou a 12 tisicovým platom". Budujeme preto databazu volebných pozorovatelov Na 5800 okrskov je treba 1500 pozorovatelov a to niekolko takých buniek Inač Hranol vyhra znova- prečo si myslíš že tak spolahlivo vždy vyhrava Orbán???? A budeme mat vysledky spočitane do 3 dni a pripravených aj pravnikov na podanie odporu k volbam do 7mich dni ak vysledky podla našich prepočtov nebudu suhlasit Howgh

