RuSSKo skolabuje prehra rozpadne sa čitaj Ajgunsku zmluvu - https://cs.wikipedia.org/wiki/Ajgunsk%C3%A1_…
RuSSKo skolabuje prehra rozpadne sa čitaj Ajgunsku zmluvu - https://cs.wikipedia.org/wiki/Ajgunsk%C3%A1_…
Samozrejme ziadne rokovania s ruSSKom nemozu nikdy nijako dopadnut
Ziadna dohoda s ruSSkom nie je možná.
RuSSko je imperialisticke a chce vsetko. Zas len všetko a všetko. Prehru neuzna nikdy. Musi len prehrat alebo
skolabovat Ina možnost nie je.
šme še pobavili :-) Ved podla ruSSka na Ukrajine už vojaci USA a NATO dávno aj sú tak o čom chcu rokovat ??RuSSka propaganda hovorí že ruSSko preto ešte nevyhralo ŠVO lebo Ukrajina je plna zbraní a vojakov NATO. Druhá možnost je že to nie je pravda a ruSSko vojnu prehráva a nakoniec ju aj prehraje a skolabuje Sláva Ukrajine !!Sláva Hrdinom !!
Asi ťažko nepoznaš slovensksu mentlaitu Hlavne armada a policia hrnaola nikdy nepočuvne
A volby boli zmanipulovane Stačilo spočítat okrsky kde bol zablokovany software a Voila :-) Volebny podvod je dokázany
Asi by sa Europa musela zraziť s koňom aby podmienky Mordoru prijala
Rokovat netreba stačí odíst z Ukrjainy a mier je hned! Náš Gay-pele to asi tak chcel vyriesit ale nevyriesil nič A Potom vraj "slovenskí národovci a pravoverní slováci" maju niečo proti homosexuálom :-) šme še pobavili
Trump? Putinovi pomože iba ak svoju neschopnosťou---------------------Trumpův chaos: Vyrazil experty na jaderné zbraně, vláda se je snaží nabrat zpět, ale nemá na ně kontakty https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ame…
Upresnujem vzdal sa pri utoku mlynčeka na maso pri Lymane
Jaroslav H z východného Slovenska z Bežoviec ktorý zabil svoju sesternicu ako neplnoletý a dezertoval z ruSSkej armady ked ich vyslali v Bachmute do mlynčeka na maso- dostal proste strach a utiekol na ukrajinsku stranu a celý čas potom vykrikoval "Slava Ukrajine! Sláva Ukrajine!" Tu ma jeho príbeh dalsie pokračovanie !----------------Slovenského brutálního vraha obvinili za službu v ruské armádě https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
Na infovojna BELIZE zasadne publikuje aj nejaka dcerenka byvalých eštebakov pani Laššákova A akosi "odložena pani Svetlana FicováL je zas dcerenkou komunistickeho prokurátora služiaceho zločinnemu promoskovskemu režimu v ČSSR za Socializmu pripomenme si !!
Komentujte dezoláti komentujte lebo nebudu premie :-)
Moslimovia to určite neboli Ak moslimskí teroristi daju niekam bombu dali by ju na Červene Námestie pred Mauzoleum Lenina kde by sa odpálil za Allaha nejaký fundamentalista To sa ale nestalo Panelak na okraji Moskvy by moslimov nezaujimal Moslimski teroristi chcu širiť strach a preto by sa nejaky moslim určite odpalil na Červenom Namesti. To sa ale nestalo
Ak sme chodi čitat debatu vela ludi tak rad pripomínam že europoslankyna Miriam Lexman upozornila na skutočnost že USA nas vopred upozornili že v prípade pokračovania projektu čínskej baterkárne Šurany bude vyrazne obmedzený export slovenský aut Volkswagen do USA Dnes tam vyvažame asi za 1,5 miliardy Euro Tuaregy čo sa aj Trump chysta akosi obmedzit !! Zrejme tisicky pracovných miest moze príst do zachodu len preto lebo Hranol bude pokračovat so svojim korupčným projektom baterkárne Šurany!
Bolo zabavne sledovat ďalšiu proruSSku trolku Neveďalovu ktora na TA3 zasa publikovala svoje mozgové-trustové názory a statusy -zásadne len na infovojne BZ belize - a v debate o plyne stale točila o tom ako vraj Ukrajina v r 2009 kradla ruSSky plyn a preto ruSSaci museli zastavit toky plynu do Európy. Tak tejto teme sa uz v Europe venuje len pani Nevedalova lebo bolo davno dokazane že Ukrajina ziadny plyn nekradla a že išlo o sproste ruSSke vydieranie. Ak mate informácie o tom že Ukrajina kradla ruSSky plyn možete zverejnit ale cela Europa aj arbitrážne súdy o tom nič nevedia Neveďalova ale sama najlepšie vie Hanba pre celé Slovensko !!
Komentář: Trump se má Putina zaprvé ptát, kdy zaplatí válečné reparace https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
RuSSKo momentálne okupuje 1/5 Ukrajiny." A nie je to trochu málo Antone Pavloviči". Za smrt 250 tisic ruSSov ( no je pravda že aj africkych černochov a inych žoldákov ) a invalidizaciu dalších 500 tisic dementných ruSSov čo je skoro prirodzeny výber podľa Darwina :-) a za vstup Fínska a Švédska do NATO a sankcie ktore čoskoro zlomia RuSSKu vaz ?? Za nakopnutie zbrojenia celej Európskej Únie ktorá doteraz len spala?
Za vojnu vraj možu banderovci a Amerika a preto musi ruSSKo okupovat cele Pobaltie. Alebo nam povedia aj niečo nove? Vrahovia a kriminálnici čo vraždia aj vlastnych občanov? A nemyslím tým len Navalneho, Nemcovova Politkovskej a Litvinenkovu smrť ale aj pripad Pečatniky 9 -1999 a ďalšie ine kedy dalo FSB bombu do panelaku v Moskve len preto aby zvysili popularitu Putkana ??
Možno im aj oznámi že v Kyjeve nie je žiadna vojna a že ruSSky plyn je najlacnejší :-)
Tak pripravia zlatu vaňu a audienciu u pápeža a výletík v Tesle u Elona. Nakúpi Bitcoiny a kupi nove Rollexky- manželku zabudne doma a zoberie zas milenku Szallayovu. Nás už Hranol ničím neprekvapí. Už aj Orban vraj povedal že je nejaky "zhrdzavený" :-)
Odporúčame