Netrep a nestraš priblblý žochár!! Nič iné len "obchodnik so smrtou a strachom". Ved Ty predavaš tie hufnice. ukrajincom. Keby si ich dodával zadarmo bola by to pomoc takto je to len obchod so smrťou Howgh
Netrep a nestraš priblblý žochár!! Nič iné len "obchodnik so smrtou a strachom". Ved Ty predavaš tie hufnice. ukrajincom. Keby si ich dodával zadarmo bola by to pomoc takto je to len obchod so smrťou Howgh
Meno Fico sa uz považuje v slušnej spoločnosti za Synonymum Moru :-)
Volte Fica, radil dřív Slovákům Babiš. Teď ve vyjádřeních kličkuje jak zajíc https://www.novinky.cz/clanek/domaci-volte-f…
Našiel sa iba jeden aj to nevinný Ináč by po volbach išla pani Maškarová do cely pre "zneuzitie právomoci verejneho činitela" Ale tam patrí aj tak a neviem či sa tomu vyhne. Ale ako večerníček pre Fico-ofce dosť dobré :-)
NAšiel sa iba jeden aj to nevinný Ináč by po volbach išla pani Maškarová do cely pre "zneuzitioe pravomoci verejneho činitela" Ale tam patrí aj tak a neviem či sa tomu vyhne. Ale ako večerníček pre Fico-ofce dosť dobré :-)
V jednom filme bola hláška " Je tak blbý až sa za ním práši" :-)
že sekundu váhaš? :-)
Gratulujem !! To bude Ukrajinec SUPERMAN '' Dokazal urobit prevrat, napadnut Kataster aj system VZP a aj sa naklonovať na 60 tisicovu demonštraciu :-) šme še pobavili Fico-ofce dobru chuť prajem aby Vam ten navijak sa nezadrhnul v krku :-)
Ramzan Kadyrov tzv "čečensky baranomydlič a učiteľ Blahu" zmizol! Už 2 tyzdne o nom nikto nepočul :-)
"Štat sme My! Teda ja" Vraj povedal horárovi :-)
Platí že nepokradneš. Ale keby sa dodržovali všetky kresťanske zakony tak by ma svete vyhynuli aj všetci pedofilovia čo je zrejme že doteraz ešte nevyhynuli Aj tí z cirkví ! Zásadou všetkých dezinformácií je totiž ohybat pravdu !
Vzhladom k tomu aku maš sexuálnu orientaciu ma prekvapuje že píšeš že je to pekne :-) šme še pobavili
študuj to uč sa a nezostávaj hlúpY! Vidim že si moralista lebo by Ťa mali platit ako zaradovača každemu prispevku pišeš čo ma kto kde zverejnovat :-) Ja som rebel ja porušujem všetky pravidlá. ako aj Kuffa Napríklad buducu nedelu letim vladnym špeciálom na futbal do Dortmundu šme še pobavili :-)
V Nedelu večer bude na Netflixe RIddick- Čiernočierna tma - príhovor pred filmom bude od pátera Kuffu Tešte sa :-)
Dosť ma prekvapuje se v kontexte s Vojnou na Ukrajine novinári a politici nespomínaju tzv "Ajgunsku zmluvu" Číny s Ruskom z roku 1858 a druhýkrat v roku 1860. V kontexte hlúposti alebo skor "účelového politikárčenie " bratislavských novinárov ktorí písali kedysi o Vallovi a SAS a PS až moc, o Matovičovi prakticky nič, a o návštevách Pellegriniho u čaputovej v prezidentskom paláci takisto nič ma to ani neprekvapuje :-) Čína touto zmluvou postupila obrovske oblasti Mandžuska a južnej SIbíri v tom čase sa rozpínajúcemu ruSSku na južnej Sibíri Čína sa už dnes preto teší na "Vrelý návrat svojich historických oblasti do vlastnej domoviny" ergo ich znova uchmatne RuSSKu :-) https://cs.wikipedia.org/wiki/Ajgunsk%C3%A1_…
Dosť ma prekvapuje se v kontexte s Vojnou na Ukrajine novinári a politici nespomínaju tzv "Ajgunsku zmluvu" Číny s Ruskom z roku 1858 a druhýkrat v roku 1860. V kontexte hlúposti alebo skor "účelového politikárčenie " bratislavských novinárov ktorí písali kedysi o Vallovi a SAS a PS až moc, o Matovičovi prakticky nič, a o návštevách Pellegriniho u čaputovej v prezidentskom paláci takisto nič ma to ani neprekvapuje :-) Čína touto zmluvou postupila obrovske oblasti Mandžuska a južnej SIbíri v tom čase sa rozpínajúcemu ruSSku na južnej Sibíri Čína sa už dnes preto teší na "Vrelý návrat svojich historických oblasti do vlastnej domoviny" ergo ich znova uchmatne RuSSKu :-) https://cs.wikipedia.org/wiki/Ajgunsk%C3%A1_…
Dosť ma prekvapuje se v kontexte s Vojnou na Ukrajine novinári a politici nespomínaju tzv "Ajgunsku zmluvu" Číny s Ruskom z roku 1858 a druhýkrat v roku 1860. V kontexte hlúposti alebo skor "účelového politikárčenie " bratislavských novinárov ktorí písali kedysi o Vallovi a SAS a PS až moc, o Matovičovi prakticky nič, a o návštevách Pellegriniho u čaputovej v prezidentskom paláci takisto nič ma to ani neprekvapuje :-) Čína touto zmluvou postupila obrovske oblasti Mandžuska a južnej SIbíri v tom čase sa rozpínajúcemu ruSSku na južnej Sibíri Čína sa už dnes preto teší na "Vrelý návrat svojich historických oblasti do vlastnej domoviny" ergo ich znova uchmatne RuSSKu :-) https://cs.wikipedia.org/wiki/Ajgunsk%C3%A1_…
Musk už nechce nič prebehať :-) Už chce iba hajlovať A to od rána do večera :-)
Dosť ma prekvapuje se v kontexte s Vojnou na Ukrajine novinári a politici nespomínaju tzv "Ajgunsku zmluvu" Číny s Ruskom z roku 1858 a druhýkrat v roku 1860. V kontexte hlúposti alebo skor "účelového politikárčenie " bratislavských novinárov ktorí písali kedysi o Vallovi a SAS a PS až moc, o Matovičovi prakticky nič, a o návštevách Pellegriniho u čaputovej v prezidentskom paláci takisto nič ma to ani neprekvapuje :-) Čína touto zmluvou postupila obrovske oblasti Mandžuska a južnej SIbíri v tom čase sa rozpínajúcemu ruSSku na južnej Sibíri Čína sa už dnes preto teší na "Vrelý návrat svojich historických oblasti do vlastnej domoviny" ergo ich znova uchmatne RuSSKu :-) https://cs.wikipedia.org/wiki/Ajgunsk%C3%A1_…
Históriu nikdy neprekabátiš. :-) Tá sa totiž vracia ako Karma s neuveriteľnou presnosťou ! Je to totiž jej sesternica :-)
Putkan behá z rohu do rohu a čaká na svoju smrť!!
Odporúčame