Ten človek už búra ako Mr Bean. Bud niekoho zmláti na ulici alebo rozmlati vrtulnik potom auto? :-)
Ten človek už búra ako Mr Bean. Bud niekoho zmláti na ulici alebo rozmlati vrtulnik potom auto? :-)
Nie sme na predaj. Súčasťou USA nechce byť 85 percent Grónčanov, ukázal prieskum
Čítajte viac: https://www.sme.sk/
Nie bola tam iba celá Očová Zhulenemu na protest :-)
zvracím...
RuSSko škrtilo plyn pre Moldavsko už dlhodobe- chcelo aby plyn malo len Podnestersko a zvysok ziadny plyn z ruSSka nedostal Zda sa teraz že to ruSSaci znovu prekombinovali a prehnali Vsetky nove ruSSke uzemia sú takto dnes bud rozbombardované alebo mrznú zimou ---------https://www.novinky.cz/clanek/podcasty-zbyte…
Tak dezoláti kolko nadzvukových dopravných lietadiel postavilo slavne ruSSko za poslednych 10 alebo 20 rokov :-) Predpokladam že nula Tu je XB 1 https://www.lidovky.cz/svet/boom-supersonic-…
Kalinák chodil hravat karty s mafianom Takáčom preto takáčovci hovorili policajtom že su v klude a že sa im nič nemože stať - čitajta Marek Vagovič Padreho Klan
Vravim plny starý slovanisticky štadion bol 40 tisic a toto bolo viac ako tento štadion
Putkan behá z rohu do rohu a čaká na svoju smrť :-)
Inauguračná miestnost Trumpa v Kapitole bola extremne malá a ludia čo darovali stovky milionov dolárov na Trumpovu volebnu kampaň si stažovali že sa nedostali ani na inauguraciu Trumpa ---------- Obavy, že by prezident USA Donald Trump mohol ukončiť podporu USA pre Ukrajinu a prezidenta Volodymyra Zelenského, sú neopodstatnené, tvrdia zdroje pre The Independent. Poukazujú na prítomnosť jedného z hlavných spojencov Zelenského na čestnom mieste počas Trumpovej inaugurácie.
Zástupca Ukrajiny na inaugurácii ako dôkaz
Líder ukrajinskej parlamentnej strany Sluha ľudu Davyd Arachamija bol medzi "vyvolenými", ktorí mohli sledovať ceremoniál v Kapitole. Následne pre ukrajinské médiá povedal, že očakáva oficiálne stretnutie ukrajinskej delegácie s americkým prezidentom už budúci mesiac. Uviedol tiež, že prebiehajú prípravy na zabezpečenie rokovaní medzi USA a Ukrajinou na rôznych úrovniach.
Všetci čo podporuju Ukrajinu aj Richard Gere a Slash z kapely Guns n Roses !
Od vstupu do EU rozkradli 6 mlrd Euro tak tým platia aj tych trollov čo su tu denno- denne pritomní
Že vraj premiér Slovenska a s krvavymi rukami od vraždy Kuciaka a Kušnírovej k tomu A bez mihnutia oka zaklame že tam bola tretina ukrajincov?? Tak to už ani jeho voliči nepoberu len tí bačovia z Očovej čo musia mat každý deň hladinku borovičky 4,5 promile a viac tomu asi musia uveriť. šme še pobavili :-)
vysvetlenie klamstva premiera je vo vete "triezve odhady" Také sa u dezoláta Hranola nevyskytujú už minimálne poslednych 40 rokov :-)
Ak sa toto Trumpovi podarí tak ho možnože začnem mať aj trochu rád :-) šme še pobavili :-)
Tak predsa dezoláti:-) Ropné vyhladovenie RuSSka Trumpom začíná dostávať jasné kontúry :-) ---- Prezident USA Donald Trump má plán na ukončenie vojny na Ukrajine už na jar. Kľúčovú úlohu má zohrať ropa
ta3/Katarína Žgrlíková
dnes 05:00
Podľa viacerých zdrojov Trump neplánuje zastaviť podporu USA pre Ukrajinu. Ukončiť vojnu chce už na jar a má plán, ako na to. Odpoveďou podľa amerického prezidenta je znížiť ruské príjmy z ropy. https://www.ta3.com/clanok/977759/prezident-…
"Partner pre bezpečnost" ???? Odkedy sa hovorí tajným a eštébákom "partner pre bezpečnost"? Takzvaný
"Partner pre bezpečnost" bol človek ktorý určoval ktoré plagaty musia spred pódia zmiznut? Lebo by vraj vyvolali občiansku vojnu" Pritom tieto plagaty neboli plagatmi ktore by širili nenavist alebo fasizmus a rasizmus a ine zakazane ideologie "Partner pre bezpečnost" ale rozhodol že musia spred pódia a počas demonštracie "okamžite zmiznut" Napriklad takyto plagat s nápisom "Atentát sa nestal " šme še pobavili https://www.youtube.com/watch?v=3AO87Fhl-eo&…
Bolo 60 tisíc spoľahlivo A plagaty ktoré tam nesmeli byt sa odstraňovali Howgh https://www.youtube.com/watch?v=3AO87Fhl-eo&…
Uvidime či smer vedie. Nepochybne v kradnutí vedie o tom niet sporu :-) Ideme kontorlovat nastávajúce volby a na 5800 volebnych okrskov postači 1500 volebných kontrolorov Maďari si volby neskontrolovali a preot dopadli tak zle ako dopadli. Putkan -Hranol? títo ľudi asi volebny vysledok upravuju ako chcu howgh
San Siro ? Asi skor len Očová de Bernabeu :-) šme še pobavili
Odporúčame