Finanční analytici už dávno upozorňuju na to, že Slovensko má zavarené na problém Na tento problem zavarila vlada za celý čas posledných 15 rokov vládnutia, ked všetky eurofondy neboli použite na rozvojove programy a investicie ale len a len na chod zakladnej infraštruktury ( občas za to postavili cestu autobusovu zastavku atd, alebo Tunel Višňove ale aj chod štatnych organov ako aj dochodky ) Ak nebudu peniaze taksa zastavia stavby nielen tunela Višňove ale zastavi sa značna časť infrastruktury a teraz k tomu prave dochádza Fantozzi- Kamenicky najskor práve vybafol na Hranola nepríjemnú skutočnost že pokladnica pána vládcu Kazisveta VI.ho je už uplne prázdna Howgh

