A balzám na pery dodávam :-)
A balzám na pery dodávam :-)
"Plamínky, plamínky" :-) V Tatarstáne sa vyrábajú lietadlá Tupolev a celá infraštuktura výroby tychto lietadiel. Zároveň sú všetky továrne v dosahu ukrajinských dronov. Zároven ruSSko nie je schopne vyrabat tupolevy a Suchoje pre svojich zmluvnych partnerov ktorí s ním rušia zmluvy a obracuju sa na vyrobcue lietadiel Francuzsko a Čínu-- Ukrajinské drony zaútočily na letecké závody v Tatarstánu
Taťána Voců
74
Včera 20. 1., 13:17
Na průmyslové podniky v Kazani, administrativním centru ruského Tatarstánu zaútočily v pondělí ukrajinské drony. https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Elon Musk pri inaugurácii Trumpa nepokryte HAJLOVAL ?? Už svojou návštevou fašistickej afD a anglických fašistov Faragea sa Elon prezradil že je fašista a že ho nezaujimaju iba autíčka a rakety ale svetovláda. A to "satanova svetovláda". Po odchode Hitlera sa ukazuje že vždy si ZLO svoju cestu von na Zem nájde A teraz je to ako Putkan tak Elon Tým že Elon odkryl svoje karty takto skoro to je iba dobré lebo všetci už vieme že Elon svoju hru prehrá. Ináč by prehrala v USA Demokracia a to sa tam od roku 1776 ešte nikdy nestalo
Má na to silu a Biden mu to takto už predstavil a pripravil. Stačí mu pohnúť prstom a ruSSko sa celé zosype .
Sankcie samozrejme zachované budú o tom nie je nejmenšia pochybnost. Až do obdobia než ruSSko splatí všetky reparácie. Ľudstvo už jednu skusenosť s Mnichovom má a Hranol s auž vytešoval že bude druhy Mnichov ale nebude! Otázkou je či si nebude chciet Trump s putkanom dohovorit "Na sférach vplyvu" lebo až toto by bola Jalta 2,0". Elon Musk je velmi ale velmi nebezpečný človek a už to začína byť úplne jasnné. On bude ten zlý radca naštastie USA je Demokracia a tým že sa Musk tako skoro odhalil aký je jasný fašista tak slušní zakondarcovia mu du robiť významnú protiváhu Ani egoistický Trump ani fašisticky Musk Demokraciu v USA nezničia a nerozložia. Možno zničia iba seba Biblia jasne hovori "Kto sa povyšuje bude raz ponížený".....
Vojna podľa Putina ruSSKo neničí "Všetko je skvele všetko je fajn a v pohode. Nám nič nevadí a ani sankcie ani mŕtvi ruSSi. Veď všetci aj tak vieme že sú to alkoholici a lúzri" Putkan----------Trump: Putin ničí Rusko. Nevím, zda chce dohodu-----------https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ame…
Tak tych par hodin vladnutia Hranola este prezijeme😝 Rovnako aj tu jeho turecku per.del ktoru teraz objavil 😁
no no ? Turecko ma inflaciu 40 percent a horsiu ma uz iba Argentina. Peknych kamosov nam Hranol našiel. Musk pri inauguracii nenapadne hajloval a nebol to hoax!!
Istí šikovní analytici to správne označili ako "Prvu Fašistickú Internacionálu na čele s Muskom"
"Všechno na Mars Všechno na Mars"- Nadčasova piesen Dalibora Jandu :-)
TRUMP vraj dneska podpísal už tieto nariadenia: "Dekret a mire a Dekret a zemľe " :-)
Biblia jednoznačne hovorí: "Kto sa povyšuje bude ponížený" Ja verím v Bibliu !!
Nikto nič nezniči ale je trápne ako sa niektori ludia cez sociálne siete angažuju do politiky Takto veru politicka hra nie je ferova Ale Demokracia A Europska Unia ustála aj horšie veci Aj kolaps RuSSka aj kolaps Hitlera Aj šermovanie Varšavskj Zmluvy s jadrovymi zbranami ( aj šermovanie Hranola s rohlíkom :-) a desiatkami tisic tankov ked ešte neexistovali Javeliny
Aj kolaps Mečiara Ustoji aj Kolaps Hranola :-) šme še pobavili :-)
RIA RIA HUNGÄRIA :-) akáže to Amerika MAKE PUTIN S RuSSIA SMALL AGAIN :-) !!!!!!!!
Treba zabojovat aby bol aj Felvidek Tvoj Orgán Ved si toho tak vela dokázal Tolko rokov si premier A nikto neskontroloval či volby neboli nahodou podvod Ved maďarskí historici tvrdia že slovaci prišli na Slovensko až v 15. storoči ako "zozbieranci zo severu juhu a vychodu" preto asi aj Hranol chce robit politiku na sever juh a vychod A nie na zapad. Pritom historici maju úplne jasné v tom že slovenske kmene s avarmi prišli ešte pred húnmi ale historia sa dá ohybat a najlepší je v tom jednoznačne Putkan Howgh
" A ako ďalej pán Musk?" Celosvetova Fašisticka Internacionala s afD Farageom Lepenovou Wildersom Orbanom a Kicklom a ficom teda nebude?? A to už fakt ani nie je sranda o čo sa tento podovín snaží??
"Chce mať najvyššie postavený pipík" :-) :-)
Unia psychiatrov pise Hranolovi aby odstupil lebo na ulohu politika je uplne vyšinutí. Naposledy pisali takyto list Mečiarovi a je to teda uz druhykrat
Scott Bessent urobil textremne tvrde vyjadrenie o sakciach voci russku. Chce aby ruSSka ropa bola nepredajna a predavala sa za 0,000 dolara Podotykam ze je to buduci Trumpov minister financii. Ak si to putkan precita za sekundu za zo,sere 😝😝
Videl som vela tankov T54 na bratislavskom hrade nepotrebujem citat historiu o ruSSku
Odporúčame