Na Ukrajine zahynul ruSSky reprezentant Alexej Bugajev. Narukoval do vojny priamo z vazenia https://www.sport.cz/clanek/fotbal-pri-ruske…
Na Ukrajine zahynul ruSSky reprezentant Alexej Bugajev. Narukoval do vojny priamo z vazenia https://www.sport.cz/clanek/fotbal-pri-ruske…
Jednoznačne každy tovar treba zastavit ak slúži len pre tvorbu "krvavych peňazi a krvavych ziskov!! "
Karma je zdarma Platí to nielen pre Hranola v Handlovej kde nebolo 7 gulí ako v Sarajeve ale iba pať aj to spochybnených - :-) ale aj pre Asadovcov. Asma Asadová, ináč krasna žena, bodaj by nie prachaty vladcovia si peknu ženu vždy niekde nájdu, - má rakovinu a bude sa musiet spolahnut na najskvelejšich ruSSK-ých dochtrov - citujem-----------Asma Asadová má smůlu, v Británii se léčit nebude, byl jí odepřen vstup https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-bli…
Pravica- Ľavica to je dnes pro Slovensko nepodstatne Podstatné je Mafia - Nemafia a ked vidime Kočnera so Zhulikom na videjku a Ciganikovu ako agentku Penty asi tazko sa da tejto strane uverit aj nos medzi očami Howgh
Pravica lavica to je nepodstatne Dnes je to o tom mafia-nemafia A na nete koluju videa Zhulika s mafianom Kočnerom
SAS vybavila urychleny navrat fica. Ciganikova robila agentku Penty posledných 5 rokov a dnes už to ani neskrýva. Vraj stážuje na Boroch Občas sa pobije s ďalšou dezolátkou zvanou 5-krát-sizahrám-WImbledon-Tabak No neviem aký prínos bola tato strana pre túto krajinu ??? Pozrite si na FB kolujuce videa Zhulíka s Kočnerom " Máš sa fajn a baví Ťa to ešte? hovorí Kočner -Tak ano nesmierne ma to bavi a stále viac a viac -Hovorí na videu Zhulik " Niet čo komentovať Zakladatel tejto strany Zhulík s oligarchom a mafiánom Kočnerom Bez politikov sa obideme bez lekarov ale nie a to teda nikdy
Tak áno to je minimálne na to šampanské :-) RuSSky plyn bol celkovo asi do dnešneho dňa 8 pecent europskych dodávok a od zajtra je len jedno percento pre Orgána :-) cez Turkstream :-)
Pán Julius Kovacs sedi v Leopoldove vo vazeni vedla Kočnera a Mikuláša černáka
Tento videoblogger už sedí vo vazeni čo asi neprekvapuje ked bol takto odvážny Už len dodám že je to jediný človek ktorý postavil spominekový dreveny kríž za svoje peniaze na mieste vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vo Veľkej Mači https://www.youtube.com/watch?v=F_qv1gWRThI
čo nam Grohling chceš pokunut okrem nadavok na Matoviča počuvame :-)
Tento videoblogger už sedí vo vazeni čo asi neprekvapuje ked bol takto odvážny Už len dodám že je to jediný človek ktorý postavil spominekový dreveny kríž za svoje peniaze na mieste vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vo Veľkej Mači https://www.youtube.com/watch?v=F_qv1gWRThI
Lavór je "úplne mimo mísu" Nechce rokovat o žiadnom prímerí pritom im dochádzaju zbrane tanky BVP a korejci utočia pešibusom a nechaju sa likvidovat dronmi .
Plamienky plamienky .. :-)
Čím viac idiotín tu trolie farmy píšu tým viac nás to inšpiruje sem dávat "normálne príspevky" šme še pobavili :-)
Rusi znovu útočili raketami na Ukrajinu: V Kyjeve bolo počuť výbuchy
Bojová činnosť na Ukrajine neutíchla ani na Silvestra. Rusko zaútočilo na Kyjev a okolie balistickými raketami. Kyjevská oblastná vojenská správa informovala o práci protivzdušnej obrany v hlavnom meste. Ukrajinské drony zaútočili nielen na okupovaný Krym, ale aj na Orjol a Smolenskú oblasť
Pohľad na našu politiku v zahraničí nie je nič moc-----citujem "Robert Fico jako mafián s nestabilní většinou. Slovensko čekají bouřlivé dny" https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/rober…
Premiér Fiala tomu hovoril "obchodníci so strachom" A velmi uspešne medzi obchodníkov so strachom sa zaradil aj dezolátny premiér Fico. A dnes to chce dotiahnut dokonca až do pozície "obchodníka so smrťou". Prečo tomu tak je snáď ani nie je potrebne vobec vysvetľovať.
Ved rozkradol celý štát.
"Poručíme větru dešti" Len nám dajte okamžite aj eurofondy!! :- ) A ja chcem aj ženícha:-)
Dnes zablokuje EU Maďarsku 1,1 mlrd Euro a v rokui 2025 dalších 1,5 mlrd Euro Madarsko ma zablokovanych už 27 miliard Euro Tunel sa možno dostavia ale iba ak ak týto vlada odíde lebo z Eurofondov táto vlada neuvidí nič. A to už nám znížili aj rating. Dovod blokacie maďarskych penazi je aj neochota zaviest pravne normy braniace kurupcii, klientelizmu a vyšetrovaniu korupcie U nas je to uz v podsttae rovnake Odbornic na Eurofondy okrem toho vravia že hrozi aj kolaps štatu nakolko posledne desatoročie ficovej vlády si vlada zvykla peniaze len rozhadzovat a Eurofondy boli vždy vložene do riadenia zakladných funkcí štatu a nie na rozvojové projekty. Po zástave Eurofondov preto začne zlyhávat základná slovenská infraštruktúra nášho štátu. Nestrašíme len triezvo analyzujeme dostupné fakty. Slováci sa musia zrejme poučiť na vlastnej hlúposti a iné riešenie zdá sa že neexistuje.
Odporúčame