Cela ruSSka vojna je aksolutne nekoncepčná Každy velitel rozkazuje utočit lebo ma strach že skonči v ťurme alebo na popravisku Kolko zbrani a zdrojov im postupne zostava a zostane nezaujíma nikoho Aj to bude jeden z prvkov prečo sa RuSSko zosype
Cela ruSSka vojna je aksolutne nekoncepčná Každy velitel rozkazuje utočit lebo ma strach že skonči v ťurme alebo na popravisku Kolko zbrani a zdrojov im postupne zostava a zostane nezaujíma nikoho Aj to bude jeden z prvkov prečo sa RuSSko zosype
Ukrajina už nakupila od USA LNG tanker Je to dobry tah a budú chciet viac LNG Dovod je prosty Ak Trump prestane dodávat zbrane Ukrajina može zrušit odber LNG. Nie je to hlúpy ťah
Premiér so zakrvavenými rukami. Jediný takýto v celej Europe. A ešte k tomu má aj zakrvavené oči.... Howgh
A čerešnička na torte bude krach štátu.. šme še pobavili.. a ešte sa len pobavíme :-)
Ak keby som sa snažil na novej hymne najst dobre časti neuspel by som ani za jeden rok práce :-) A prvý akord znie uplne presne, presná kopia RuSSkej hymny :-) šme še pobavili maďarský rohlik Rozsa :-) Nová verze slovenské hymny zní jako smuteční pochod kombinovaný s fujarou - https://medium.seznam.cz/clanek/knihomolka-n…
Kedysi sa hovorilo " Keď olej tak Mogul ked nakopat tak do g-uul " :-) Fico dalej presadzuje nakup ruSSkeho plynu https://www.fintag.cz/2025/01/02/robert-fico…
Su len na predmesti Pokrovska a obklucenie iba skúša Inač by už ho mala hotové a aj Toreck obsadeny čo ale šetš stale nema Su tam jatky
Nové ruSSke državy a krajiny sú dnes bud rozbombardované alebo mrznu od zimy a čakaju na pomoc Ukrajincov To je proste realita dneška. Ale príznačná :-)
Je jasne ze vyroba diel a granatov na Slovensku je viac a vaic vyznamna ked Putkan nepozdravil na Novy Rok Hranola aj ked ten pricupital za ním do Kremľa :-) čim viac mrtvych ruSSov od slovenskych granatov a diel tým lepšie
Zoznam 10 najslabších armád v NATO- Naštastie Slovensko nie je v najhoršej desiatke--
10. Belgicko - ročne asi 11 miliard USD na vojnove vydaje a zbraňové systemy v roku 2023 a to je 1% HDP 9. Estonsko- 1,5 mlrd USD ročne -96 tisic vojakov vratane zaloh 8.Litva 2,5% HDP , 141 tisic vojakov 7.Albánsko- 1,8% HDP 6.Slovinsko-1,3 % HDP 5.Lotyšsko- 2,2% HDP 4.Luxemburg-1%HDP, 3.Severná Makedonia- 1,8% HDP 2.Čierna Hora -1,8% HDP 1. Island-0 dolárov Má iba pobrežnu straž a PVO https://www.youtube.com/watch?v=oVkitC9yovU
Obyvatelia Podnesterska v Moldávii precitli podobne ako aj ficovi voliči Stačila na to teplota +2 stupne Celsia v ich bytoch :-) šme še pobavili :-) Vyvedeme Podněstří z impéria strachu, věří Kišiněv po zastavení ruského plynu
Vymysleli aby bohatí nemuseli platit dane a aby politici beztrestne kradli ďalej a aby bežní občania mali zvysene DPH To skrátka nevymyslíš Lebo Hranol Hranolovič Podvratenko :-)
Ešte treba si zriadit bankovy ušt do Hodonína podotýkam .-)
Daň z bankových transakcií je na Europskom Sude a v Europskom Parlamente( Vďaka Bohu že obe tieto inštitucie naštastie máme ) Mohlo by sa jednat o zdvojene zdanenie. Okrem toho tuto prihlúplu dan má iba Venezuela a Maďarsko. A pripomeňme si že "konšolidujeme, konšolidujeme" ... :-) ale SLOVNAFT a teda maďarsky MOL a Villagi pol miliardy Euro z dane z nadmernych ziskov nezaplatil a ani sa neboji že by ju musel platit. Oligarchovia maju proste treraz svoju vladu ak ked Hranol Hranolovič ludom nakecal niečo uplne ine šme še pobavili
Fico nie je politik. Je to degradujúci sa človek holdujuci svojmu egu Konsolidačny baliček nebude fungovat lebo urobili všetko pre to aby nikto z bohatych ludi nemusil platit dane. Ake prosté Hranol ak by žil v Rakúsku musel by z platu 11 tisic Euro zaplatit len progresivnu daň 6tisic To teda určite nehrozí. i šme še pobavili Konsolidácia bez nutnosti konsolidacie je napriklad rakusky danovy vzorec. Od 90 tisic euro ročne prijmu je daň 50 percent bez debaty. No tak urcite! Kamenicky Šukal aj Kalinak že by platili štatu 50 percent daň? By som sa asi s koňom zrazil Slovensko skrátka krachne A zaujimavym sposobom Budu vyberat od ludi aj posledne peniaze na daniach a kasička štatu aj tak bude zo dňa na den prazdnejšia a prazdnejšia- Austria / příjem do 11 000 eur ročně je zdaněn 0%,/ příjem od 11 000 eur do 18 000 eur ročně je zdaněn na úrovni 25%,/ příjem 60tis až 90 tis r ročně má 48%,/příjem od 90 000 eur do 1 000 000 eur ročně je 50%,/ příjem nad 1 000 000 eur ročně- 55%./
Fico nie je politik. Je to degradujúci sa človek holdujuci svojmu egu Konsolidačny baliček nebude fungovat lebo urobili všetko pre to aby nikto z bohatych ludi nemusil platit dane. Ake prsoté Hranol ak by žil v rakusku musel by z platu 11 tisic Euro zaplatit len progresivnu dan 6tisic To teda určite nehrozí. i šme še pobavili Konsolidácia bez nutnosti konsolidacie je napriklad rakusky danovy vzorec. Od 90 tisic euro ročne prijmu je daň 50 percent bez debaty. No tak urcite! Kamenicky Šukal aj Kalinak že by platili štatu 50 percent daň? By som sa asi s koňom zrazil Slovensko skrátka krachne A zaujimavym sposobom Budu vyberat od ludi aj posledne peniaze na daniach a kasička štatu aj tak bude zo dňa na den prazdnejšia a prazdnejšia- Austria / příjem do 11 000 eur ročně je zdaněn 0%,/ příjem od 11 000 eur do 18 000 eur ročně je zdaněn na úrovni 25%,/ příjem 60tis až 90 tis r ročně má 48%,/příjem od 90 000 eur do 1 000 000 eur ročně je 50%,/ příjem nad 1 000 000 eur ročně- 55%./
Všetky nové ruSSké putinove územia su bud rozbombardované, alebo mrznu alebo sa z nich ruzSS-áci stahuju pretože ich vyprášili arabi a pália im tam vlajky a oslavujú ich odchod :-) :-) Takto sa to robí do Psej Matere ! :-) Novorosííííja !! :-):-):-)
Je v nemocnici sv Michala so žaludočnym vredom Do Bystrice sa už boji ist chodi si tam len po predpis Takrolimu Vygoogli si co je to za liek :-)
Jednoznačne aj keby sme mali chodit demonštrovat traja Vraždu Kuciaka sme nezabudli čest jeho pamiatke!!
Odporúčame