Niektoré pesničky su skratka nadčasove :-) A ani to nie je Karel Kryl :-) https://www.youtube.com/watch?v=66YDJ8J4UEI
Niektoré pesničky su skratka nadčasove :-) A ani to nie je Karel Kryl :-) https://www.youtube.com/watch?v=66YDJ8J4UEI
Demonštrácie demonštracie demonstracie !! Toho sa ficiak boji najviac 55 minut protestu pred ficovou vladou Nie slovenskou ale ficovou vladou !!! https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
COLA-borant ficiak má na rukách krv Kuciaka a myslí si že v Moskve ju zo seba zmyje ? Uplne se teraz ale mýli a my mu na to nenaletíme!!
Máš pravdu jednoznačne dojednal zablokovanie eurofondov pre Slovensko :-) . šme še pobavili :-)
Slováci v Bratislavě protestovali proti Ficovi kvůli jeho cestě za Putinem https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
To hovorí naozaj za všetko !!
Tak ano To že Pellegrini kupil dom na Králikoch od krvavého vraha Satora brutalneho mafiana to nenapisal ani jeden novinar z dennika N SMe-.SK Že pellegrini mal vazby na černákov klan tiež nepisal nikto Stačí sa ist opytat černaka do vazenia ved ten ešte žije ten by toho fakt vela narozpraval o pelem by sme sa čudovali To že je prezident radiator to by bola naozaj ta jeho najmenšia chybička krasy
čakam že mu ruSSaci dali Semtex do vladneho špeciálu a ked poletí do Rammsteinu tak ho odpália vo vzduchu a budu tvrdiť že to urobili nemci:-) .. šme še pobavili :-)
Matovič už raz katom fica bol teraz bude jeho katom ekonomika Slovenska -teda de facto jeho kat druhykrta bude Fantozzi-Kamenicky :-)
Ekonomika skoro krachne ked nepridu Eurofondy. Slovensko ma totiž nastavenu infraštruktura na doraz a ak nepridu cudzie peniaze, to jest eurofondy tak Slovensko krachne Rating už dolu išiel vdaka Fantozzimu-Kamanickemu
Zmluva o plyne plati do 2030 Nemali sa chovat ako idioti a zmluva by platila ďalej Nie je problém Slovenska že plyn nebude ale je to problem ruSSka. Ak niekto iny niečo pokadi tak mu naparím pokutu a nieže sa mu idem plazit k nohám !
Konflikt je aj to ked nám nechce Dunajska Streda a okres Komárno ukazat vysledky druheho kola prezidentských volieb? A teraz pupuš poraď čo s tým máme robiť ?? :-)
Prva schodza Parlamentu SR stanovila orientáciu Slovenska v Zahraničnej politike na EU a ANTO Je to preto vlastizradná činnost ficiaka a mimo programoveho vyhlasenia vlady - https://www.mzv.sk/documents/10182/19777627/…
Už sa snažia zlegitimizovat skutočnost že s vraždou Kuciaka on ani SMER nič nemaju aj ked ma ficiak krvave ruky ako kat! A celá ich suita zo SMERu sa snažia ho od tej krvi očistit Jednoznačne neuspešne- zažiadali sme si preto o Lekarsku spravu štátneho úradnika Fica v Nemocnici v Banskej Bystrici podla infozakona č 211/2000 Zbierky Zakonov SR ju bude musiet sprístupnit Je to len obyčajný štatny uradnik platený z našich dani. Svoj zdravotný stav musi zverejnit! Najma ak tieto zranenia používa na likvidaciu a obmedzovanie Demokratickych slobod ako je napríklad sloboda zhromaždovania a tiež aj na pridelenie svojej dozivotnej renty Howgh
Orbán už dávno nie je Orbán ale "Orgán". Len si toho akosi sám nevšimol. :-) Pozrite si videa kde kráča po ulici a piskot je ako keby robil kolaboranta v roku 1956- -----citujem Maďarské povstání, nebo také maďarská revoluce, bylo celonárodním povstáním proti sovětské diktatuře a okupaci Maďarské lidové republiky od 23. října do 10. listopadu 1956.
Tak nakupili balzam na pery a celý fůrik Indulony, tak je snáď nad slnko jasné čo tam Hranol v tej Moskve robí :-) "ritní skialpinizmus". ...šme še pobavili :-)
Orbán s ficom budu nepochybne čoskoro basmani- podstatné je ale " až po tom čo skontrolujeme dalšie volby", lebo ich arogancia je prejavom toho, že sú si istí že ich obaja znova vyhraju?? Nevyhrajú. / Taváryšč Blága: RUSSko je moderná RuSSKo je krásne .. šme še pobavili / citujem-------------Dva týdny v Rusku stačily. Asadová chce zpátky do Británie, mluví se o rozvodu ... https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-dva…
Ako mladý lekár za Mečiara som mal so službami 300 Euro kym policajt kamarat čo mal sluzby do 180 hodín mesačne i mal plat 500 Euro, a známa železničiarka mala 500 Euro a tiež bez služieb Lekári boli ako sluhovia tohto štátu vždy V Mečiarovej prevej republike. Dnes sa chátra na hrade a vlade chová ešte horšie. !!
10 rokov takýto plat je strata ktoru nenahradíte ďalšími rokmi
Mam obavy ze ani prigozhinovi nesiaha po paty 😝
Odporúčame