Vojnovy ciel je aj riaditel fsb z tovarne na lietadla Tupolev. Uz koluju videa na nete
Vojnovy ciel je aj riaditel fsb z tovarne na lietadla Tupolev. Uz koluju videa na nete
Preto aj budujeme databazu volebnych pozorovatelov. Fico si jd isty ze aj po dalsich volbach bude vladnut preto ta arogancia. A uz nikto nepripomina ze cez volebnu noc 30 9 2023 bol na 4 hod zablokovany volebny software
Fico-Tiso
Na Ukrajine sa podla fica-,Tia nebojuje ale vcera mali rekord strat za cele obdobie vojny. 2200 dobrych ruSSov. Este dobre ze sa ziadnemu dobremu cloveku nič nestalo 😃🌶️
Samozrejme za to moze merkelova a vsetci co bezhranicny auyl obhajuju
Moze za to islamista a arab. To snad staci. Takyto ludia tu nemajj co zit. Moja rodina v r 1968 po emigracii musela opustit po 365 dnoch Rakusko a zije v USA. Dakujeme Ti USA! A zije tam pol miliona slovakov!
Progresivizmus je aj multi-kulti. Tak neviem ako strana PS by bola schopna riesit taketo problemy? Nijako. Je len vidiet ze slovaci vobec nevedia co volia a netyka sa to iba strany smer hlas a republika?
Jasne😃😃😝🌶️ja ho umlatim vlastnymi smradlavymi onucami😝😝🌶️
No Salitrošovi sa zacali vyhrazat klasickym bodorovsko-gasparovskym sposobom teda diskreditaciou v sukromi aj rodine aj vyhrazkami. Ficova vlada teda dnes de facto skoncila. Precitajte si dnesny postoj sk a uvidite ze je to tak. Prd zo Sumračnej prave skoncil v politike 😃😃😃😝🌶️ A ani to nebolelo 😃😃😝🌶️
Poslanec Salitroš uz dostava vyhrazky od smerakov tak Vlada uz nema 76 poslancov 😃😃😃😝🌶️. Chvalabohu
Hovorí sa tomu aj maniodepresivna psychoza- "Obdobia stastia a velkej aktivity potom striedaniu obdobia smutku upadku s rizikom samovrážd" :-)
No je to trochu staré potom si teda pripomenme aj Katyňsky Les -- Uvidime kto ma viac terorizmu - https://cs.wikipedia.org/wiki/Katy%C5%88sk%C…
Tak hlavne že sa trafili do tej Palestiny Sa im podakujú vianočným darčekom s napisom "Terorista teroristovi" :-)
Na letišti u Moskvy vybouchlo ruské vojenské letadlo. Ukrajinci zveřejnili video https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Ako sa krasne zhoduju Tvoje názory s nazorom dezinformačneho platku INfo--vojna SK ale ale ale ....
To bude tým že obaja zmanipuillovali volby. A v tom spočíva aj sila Demokracie Nejaky ožran fico ju na Slovensku skratka nerozloží...
Zle dúfaš jožko, zle dúfaš :-)
Navyhráža sa, pošermuje si s rohlíkom, potom pojde do Bruselu stiahne chvostík a zahlasuje všetko čo bude chcieť Brusel. Už poznáme ..šme še pobavili :-)
Maju aj budu mat A bude ich viac a viac :-)
Pri hlasovaní v OSN o agresii RuSSka voči nezávislej a suverennej Ukrajine sa hlasovalo dňa 2.3.2022- citujem--------Rezoluce mimořádného zasedání Valného shromáždění OSN č. 11/1 je rezoluce, kterou Valné shromáždění OSN schválilo 2. března 2022 na svém 11. mimořádném zasedání. Pomerom 141 : 5 Škrtám si jednu krajinu z piatich to jest Syriu :-) Do konca roka vyškrtam určite aj zvyšok- BieloruSSKo Severnu koreu, Eritreu a ruSSKo. Dokonca aj Irán nepodporil ruSSko a zdržal sa hlasovania. Čína a India samozrejme tiež !!
Odporúčame