Slovenskí novinári vedeli najlepšie ako to dobre chce s nami Sulík a vedia aj vraj aj niečo o ukrajinskych vojakoch. Je to boj na život a na smrt Aj keby hned odpadla polovica ukrajincov zvyšna polovica bude bojovat o prežitie na život a na smrť a o Slobodu až do smrti. Nemaju na vyber a su hrdinskí. Z 30 milionov teda stale zostane 15 miliónov čo bojovat chcu - a čo ruSSáci veľmi skoro zistia- A ani nemusim robit porovnanie Izrael versus Irán kde ide bojovat 10 milionový narod proti narodu ktorý má 90 milionov obyvatelov. Dnes je to už moderná a asymetrická vojna. Logistika vo vojne rozhodovala vždy a bude rozhodovať aj teraz. Kto pozná históriu vie že Napoleona v RuSSku nepochybne neporazili ruSSaci ale jeho vlastna logistika ktorá tam zlyhala na zimnom počasí Sláva Ukrajine Bojuju a umieraju aj za nás


