Neuveriteľné aká primitívnost´Slovenska sa tu prezentuje Zdá sa že je tu zas celá Súmračná ulica :-)
Neuveriteľné aká primitívnost´Slovenska sa tu prezentuje Zdá sa že je tu zas celá Súmračná ulica :-)
Existuju formy mimosudnych žalob ktore Vam mozeme poradit ak sa do kontroly postíte :-)
Ak chcete kontrolovat Slovenské Parlamentné volby a druhé kolo prezidentských volieb zo dňa 6.4.2024 možete podľa Zákona č. 211 O slobodnom pristupe k informáciám kontrolovať podla tejto šablony do 5 rokov od priebehu volieb Prajem pekny den :-) :-) Záverečná správa Trojvrstvová kontrola volieb a to dvoch volieb- Prezidentské voľby druhé kolo zo dňa 6.41.2024 a Perlamentné Voľby SR zo dňa 30.9.2024 Vrsty kontroly postupne- 1. Okres 2. Dediny 3. Pozorovatelia / Voľby prezidenta dňa 6.4.2024: /1/ Mesto - tak ako hlasy prezentovalo Mesto zodpovedný:
2/ Okres ….XYZ - tak ako hlasy prezentoval Okres zodpovedný: 3/ Okres - tak ako hlasy prezentovali dediny Okresu/ Zodpovedný vačšinou starostovia, prednostovia dedín okresu. 4/ Okres dediny - tak ako hlasy prezentovali pozorovatelia z dedín Okresu / Záverečný počet hlasov: Korčok Pellegrini/ To isté pre Parlamentné Voľby SR zo dňa 30.9.2023- Záverečný počet hlasov: pre jednotlivé strany OĽANO HLAS SMER, atd
Najma mi doktor Skladany prezradi vsetko o čom by mal mlčat 😃😃😃😝
Šme še pobavili 😃😗😃😝
Nepomaha vyhrazat sa ani prosikat. Tak čo na nas skúsiš zajtra podržšaška?😃
"Plamienky" pokračujú ďalej Hoří závod Elektroizolit v Chotkovu u Moskvy. Jde o jeden z největších ruských závodů na výrobu elektrických izolací.
Pre ruSSáčikov su korejci prijemne osvieženie lebo si aspon majú z koho robit srandu https://www.ta3.com/clanok/964241/ruski-voja…
On je Lo---fasz
Každý den ruSSku ubudnú desiatky tankov a BVP a každy den NATO pribudnú desiatky tankov a BVP :-) :-) :_)
To skratka nevymysliš Putkan je jednozačne agent NATO Sláva Ukrajine :-)
Povedz adminovi na Súmračnej že tato propaganda bola trochu hlupo vymyslena lebo lekarov je nedostatok v celej Europe prakticky v každej krajine
Lekar 2 atestacie a 15 rokov praxe cez 40 rokov veku čisty plat 2500 bez služieb a 3500 euro so službami. A praca s velkou zodpovednosťou a kriminálom na krku každy deň Skuste si liečit napríklad také dieťa a uvidíte! Som ochotný to tu vypisovat ale 24 hodin denne a 7 dní v kuse. Skuste si to samy. Udaje o hrubych mzdách lekárov plus priemer co maju v papieroch poistovne su čisla z krajiny zazrakov
Kremelske omuce a krmelogrcky. :-) Kde ste sa tu vyrojili Myslel som že vás mam vsetkych v ignorácii a vynárate sa tu dalši a dalši ako ked utočia Zombíci :-)
Ako kedysi hovoril Milouš Jakeš "Von je takový ten praporečník z ktech lidi co delaji Ty problemy " :-)
šme še pobavili :-)
WV rusi desiatky tovární a desiatky tisíc pracovných miest pre katastrofálne hospodarske vysledky skupiny Koncern- WV. Určite za to može náš velky preveliky VOCCA ktorý vybavil že WV Martin a Bratislava Devínska Nová Ves neprepustia ani jedneho robotnika Takto sa to robi do psej matere :-)
Pripomeňme si rozprávkove krajiny ako je napríklad Rakusko kde existuje progresivna dan pre bohatých kde s platom ako má ficiak zaplatite 55 percent daň a nie 20 percent ako je to najvyššia daň u nas . To by ale ficiak mal plat namiesto 11 tisic len 5000 euro a to už by sa asi začal rucať svet aj tento štát aj celý slovensky fico-ovčiarsky košiar SKratka a jasne K.O.nsolidácia neplati pre SMEROHLAS a zbohatikov a oligarchov a haščáka zvyknite si Ved aj Sstandard and Poors nam nezhoršila rating tak všetko je Oukej Až na to že ked krachla Evergande v čine tak činske banky začali sudit Auditorsku firmu KPMG. Zatial ale financie potečú z EU na Slovensku ďalej a preto v Pente ako aj na Súmračnej včera buchali šampanske Uvidime dokedy
Mali by sme sa spýtať Cintuľu čo si mysli o tejto teme Ale ak to nespravime hned nebude možno už potom príležitost lebo si stále myslím že príde ešte nejaký slovenská Jack Ruby ktorý urobí definitivne riešenie :-)
Aj Hossa Fanily ma logisticky sklad v Jurskomn Šúre čo je CHKO a chranené uzemie europskeho vyznamu
A čo Suja je zo šurian? Mal ist protestovat aj ked staval Amazon sklad na černozemi pri Seredi ktorý je velky ako pol Bratislavy Ale ináč s nim suhlasim
Odporúčame