čakali ste niečo iné? ja nie
čakali ste niečo iné? ja nie
"Americký špinavý dolár" USD je protiruZZka najsilnejšia zbraň ktorú sa dokonca bojí naplno použit aj USA. BRICS sa doláru klania má strach z finančných sankcii USA a Juan vobec a ani nahodou nie je univerzálna mena BRICS-u. Zakaz obchodovania s ruZZkou Ropou s RuZZkom bude to čo celu situáciu zmeni Podla toho ak by sa náhodou ruZZku začalo na fronte darit tak príde to uvahy aj táto "jadrova finančná zbran USA" ktoru administratíva USA používa až moc bojazlivo
Sankcia, sankcia, kde ťa ludia berú? na horách nerastieš v poli Ťa nesejú :-)
Ďalšia možnost je zaviest sankcie na predaj akejkolvek ruZZkej ropy na celom svete . Ved predavat si ju RuZZko kludne moze akurta že USA moze zavriet bankove systemy krajinam ktore by tuto ropu kupovali Je ale jasne že čine a indii by to zapad nikdy neurobil Možnosti ale stale su a su velmi velke Najvacsi amožnost sankcií je predsa len americky dolár a americky finančný system ktore ja boji aj cely BRICS
-----Zvysovanie urokovej miery na 21 percent pridúša ekonomiku a je to už dnes ekonomika Brežnevovskeho typu Niektori ekonomovia predpovedaju že Ru--ZZka ekonomika skolabuje už v Januári roku 2025. Putkan rinčí jadrovyni zbraňami priamo hystericky- vid včera Zda sa že tieto infornácie teda má aj Putkan Sláva Ukrajine !
Stav ruZZkej ekonomiky je horší dokonca než si mysleli aj zapadní ekonomovia. Nikto z nich neverí makroekonomickým udajom ruZZka- inflacia 9 percent je v skutočnosti 27 percent- tak ako ich ruZZko prezentuje.- Gazprom skrachovany- ruSSky zbrojny priemysel takmer nič nevyváža prestal vyvážat - a Zaroven ale vzdavaju chvalu Nabulinovej že zachranila RUZZku meno a ruZZke hospodarstvo. Dočasne. Možnosti regulovat ruZZku ekonomiku su vyčerpavaju RuZZko predava zlate kovy aby malo financie-tym cena tychto kovov na trhoch klesá. ( Titan platina ) Inflacia nezastavitelne hori ako čiara urobene z benzinu na asfalte a zapalena zapalkou RuRZZko postupne straca možnosti ako regulovat ekonomiku
No a samozrejme Čečensko s reparátom. Žiadny reparát na Ukrjaine už ale nebude Sláva Ukrajine! Smrť okupantom ako aj proruSSkym kolaboratom vypisujucim na strankach najčítanejšiho slovenského internetového dennika PRAVDA SK
Stručne prehry ruSSka v 20 storoči 1/ RuSSKo-Japonska Vojna 1904 2/ Zazrak na Wisle 1922, 3/ Fínska zimna vojna 1939- s reparatom 1940, 4/ Potlačenie protiruSSKých povstani - Madarsko NDR A ČSSR-1968 5/ Afghanistan
Katarina II Velka jednala s Jozefom II Habsburgskym a svojim Ministrom Potemkinom o začati vojny proti Tiurecku 1794. Jozef II začal vojnove taženie na Balkane kde ochorel a nakoniec zomrel
SMEROHlas prijal na prvej schodzi Parlamentu SR prehlasenie o orientácii Slovenska na zapad EU a NATO. A Ficiak včera vystupil v ruSSkom propagandistickom programe ruskej televizie čo je niečo ako Solovjovova mutácia To je myslím si že uplne jasna vlastizrada !! https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/fico-…
Už od čias Mečiara odvody štátu za poistencov boli vždy mínus a vždy ako taký všeobecne používany dlh. Bol to zvyk z komunizmu ked zdravotnictvo predstavovalo vždy určity vankuš pre štat: Hodilo sa to vždy a pokračuje sa v tom Všetci hovoria o tvrdom kapitalizme a ked islo o to privatizovat Slovnaft Matador VSŽ Košice tak štat dlhy preplatil a podnik predal To že štat neplati povinne odvody za poistencov to akosi nikdy nikomu nevadilo Asi tak
Ináč aj Matovič je kámoš ten mi tiež vždy všetko prezradí. Slovenský svet je skrátka veľmi malý
Nie je to ani vtipné ani uražlive Musiš sa viac snažit ináč z trolej formy nedostaneš premie :-) Skladaneho naozaj poznam a čo máš proti tomu? Ja som nič neukradol ani nikoho nedal zavraždit preto sa skrývat nemusim. Každý niekde s niekým študoval každý chodil niekde s niekym na party najma ak to bol kamarát a spolužiak z ročníka. Možno je to riadenie osude aby som ja ako prvý vedel čo sa vlastne s ficiakom stalo :-) Howgh
Slovensko vyde na bubon . Okrem toho SMERohlasáci a Olicharchovia uplne prestanu platit dane. Výpadky daní budu "katastrofálne" kym my budeme konsolidovat a utahovat si opasky Ekonomicky to Slovensko neprežije ale ja budem len rád lebo konečne sa zakážu ako aj zrušia "vysluhove dochodky" lebo krachnuté Slovensko nebude mat ani na dochodky zakladne Howgh
Až na to že Zdravotníctvo nie je tvrdý podnikatelsky biznis. Nemůže byť a ani nesmie byť. Je založené na solidarite a poistení ktoré je povinné a spravca poistenia musi stražit každe jedno euro Musi ctit blaho , ochranu zdravia a životov poistencov a nie biznis zisk. Tieto dve veci idú totiž vždy proti sebe Poistenie je povinné Zisky musia byt marginalizovane. Nesmu sa rozkrádat ináč je to trestný čin!! Nie je vzácnost situácia v štatoch Európy kde sú zisky zakazane Dokonca aj UNION sa sudil so Slovensko o zakaz zisku a ušlý zisk a tento medzinárodný sud UNION prehral !
Tak potom sa zdá že Ficiak buduje na Slovensku ďalší Mars Ďakujem za informáciu, zorientoval som sa konečne lebo som sa už začal strácať v tom čo sa to tu na Slovensku vlastne deje :-) Howgh :-) ..šme še pobavili :-)
Aj ked už zomrel zdá sa že to už nikomu nevadí. Dokonca ani jeho rodine? :-)
Zdravotníctvo je Zlata sliepka to je jasne
Odporúčame