+12
Kua, načo s týmto TV otravuje slovenský ľud ? Ak Fico má niečo so Sulíkom, nech sa vyberú pod horu a nech si to tam rozdajú medzi sebou...buď ho rozštvrtí alebo vytiahne šnúrou na strom....a hádam bude pokoj. Potom sa novinári urážajú že ich Kozák nazve Potkanmi...tomu bruselskému ožranovi, by mali zakázať vstup do TV. No ale potkani majú radi, ked sa ľudia žerú medzi sebou, oni pripravujú pre nich javisko. Politici by mali pripraviť Koloseum, kde by sa novinári žrali medzi sebou... to by bola podívaná....Tódová proti Niholzonovi, Hašan proti Šutzovi a pod. To by ľudia žrali aj na Silvestra !


