Súd vzal do väzby všetkých štyroch obvinených z vraždy novinára a jeho snúbenice
No uvidíme čo z toho bude. Dôkaz je vraj americká družica a potom gúglovanie po mape......Bože ved to gúgluje tisíce ľudí denne. Kramár už pred tým na tribúne vykrikoval, že "..len počkajte jar, čo sa tu bude diať.." Toho nikto nevyšetruje, odkiaľ vzal túto pravdivú bájku. Ďalej Nicholsona nikto nevyšetroval , čo bol pravidelný donášač pošty Kucimu. Nicholsonová tak isto niečo vie, tá je napojená na SIS. Prvá stopa vyšetrovania šla na Východ...a bola zámerne hraná na stratu času. Táto druhá stopa ide na juh a tiež bude nulová. Ta tretia stopa správna je úmyselne zablokovaná aby sa nevyšetrovala. Avšak Kuci nebol také neviniatko....musel byť v niečom tuhom namontovaný, len si to bral na ľahkú až detinskú váhu. Podozrivý je aj pohyb agenta právnika, ktorý robí "služby" iste nie za fajku tabaku. Otázka ,kto ho za toto platí? Chudobná rodina si nemôže dovoliť takýto luxus....